Opis:

NEO 2045  to fantastyczna gra mobilna, w której stoisz przed zagrożeniem dominacji AI. Lasertron może osiągnąć dominację za pomocą armii robotów. A bohater NEO 2045 będzie musiał zneutralizować sztuczną inteligencję i przetrwać w niezwykle niebezpiecznym świecie. To jest gra MMO, w której mogą spotkać się wszyscy gracze.


Recenzje gry wzbudziły ogromne kontrowersje. Twórcy nie dodali rosyjskiego tłumaczenia do NEO 2045. Wielu użytkowników napotkało problemy z rejestracją, a bez założenia konta nie będzie możliwe rozpoczęcie gry w MMO. Jeśli nadal chcesz poznać niesamowitą historię NEO 2045, będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość. Przetłumacz wszystko, co widzisz na ekranie. Jeśli wszystko zostanie wykonane poprawnie, nie będzie problemów z dostępem do gry.

W NEO 2045 musisz stopniowo ewoluować, aby na końcu podróży walczyć z największym wrogiem. Teraz uciekłeś z Ziemi, ale pewnego dnia na pewno będziesz musiał wrócić na swoją ojczystą planetę. Ale bez odpowiednich umiejętności i sprzętu to nie zadziała.


W NEO 2045 możesz przeżyć fantastyczną przygodę ze znajomymi. Pomóż też się na nie zapisać! Walka z przeciwnikami jest o wiele łatwiejsza i ciekawsza w towarzystwie. Zmierz się z innymi użytkownikami na arenie, znajdź i oswajaj zwierzaki, aby stać się jeszcze silniejszym. NEO 2045 ma wystarczająco dużo aktywności na każdy gust, a ścieżka poziomowania może być zupełnie inna dla różnych bohaterów. Skoncentruj się wyłącznie na swoim doświadczeniu i rób wyłącznie to, co sprawia przyjemność. Zawsze możesz cieszyć się zdobywaniem kolejnych poziomów w NEO 2045!

W grze MMO ważne jest, aby wyróżniać się z tłumu. A twórcy zapewnili taką możliwość! Gracz może tutaj stworzyć unikalnego awatara, który będzie radykalnie różnił się od otaczających go postaci. Każdy ma swój styl i gust. Wyraź siebie i daj się zauważyć w NEO 2045!


Im dłużej grasz, tym więcej możesz wymyślać różne wariacje. Każda nowa bitwa przybliża Cię do nowego sprzętu. Przyjdź i graj regularnie w NEO 2045!


Reklama

Pobierz NEO 2045 1.74

Nowości w tej wersji
Feature updates on version 1.74
informacje ogólne
wersja 1.74 (74)
Data umieszczenia 2021-07-01 05:02
rozmiar 58.39 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/12/29 09:19
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |