Chef Merge
0.5 (8)

Opis:

Chef Merge  to gra mobilna, w której użytkownik musi umeblować dom według własnych upodobań. Będziesz musiał łączyć ze sobą wiele elementów, aby stworzyć naprawdę piękny pokój. Nie zapominaj, że w Chef Merge znajdziesz się na farmie. Wszędzie są warzywa i owoce. Wnętrza będą zielone, żywe i ciekawe.


Możesz przestawiać, łączyć różne przedmioty, aby zdobywać za nie punkty i walutę. To za pomocą tej waluty można radykalnie zmienić szare wnętrze. Otwierasz możliwość zmiany absolutnie każdego elementu w swoim domu. Nawet jeśli chodzi o małą lampę!

Łącząc różnorodne składniki i produkty, możesz przekształcić je w bogactwo i luksus. Aby to zrobić, wystarczy ciężko pracować nad rozwiązaniem zagadki, aby nawiązać komunikację z wirtualnymi sąsiadami.

Chef Merge nie wymaga od gracza żadnych specjalnych umiejętności. Może spodobać się tym, którzy są zmęczeni dynamicznymi, skomplikowanymi projektami oraz tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją podróż w świat gier mobilnych.


Jeśli stworzyłeś już jakiś projekt, nie oznacza to, że takie wnętrze zostanie z Tobą na zawsze. W każdej chwili można go poprawić lub przerobić.

Chef Merge jest łatwy do gry! Aby zdobyć nowe składniki, wystarczy kliknąć na płytki błyskawicą. Aby rozwiązać zagadkę, musisz znaleźć te same elementy i w dowolny sposób przeciągnąć jeden z nich na drugi. Jeśli chcesz stworzyć skuteczną sprzedaż produktów, musisz na bieżąco śledzić, czego potrzebują Twoi sąsiedzi. Wtedy każdy Twój krok przyniesie Ci szybkie korzyści! Jeśli regularnie śledzisz oferty, możesz zarobić dużo pieniędzy w rekordowym czasie. A potem otworzy się okazja do wdrożenia unikalnego projektu!

Chef Merge jest jasny, ciekawy, z przyjemną ścieżką dźwiękową. Idealnie nadaje się na kameralny wieczór w samotności. Interfejs jest intuicyjny, więc opanowanie gry nie będzie sprawiało żadnych problemów nawet zupełnie początkującym graczom w grach mobilnych.

Dołącz do nas!


Reklama

Chef Merge

Ocena:

(8)
0.53★ 10.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/12/31 09:39
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |