Rocket League Sideswipe
0 (0)

Rocket League Sideswipe

Opis:

Rocket League Sideswipe  to gra mobilna będąca pecetową adaptacją legendarnego projektu.

W Rocket League musisz grać w piłkę nożną samochodami. Gra jest jasna i dynamiczna. Powoduje ogromny zastrzyk adrenaliny i jest źródłem niesamowitych emocji! Rocket League Sideswipe nawiązuje do koncepcji oryginału. Teraz wszyscy użytkownicy smartfonów mogą jednocześnie cieszyć się wyścigami i piłką nożną!

Przeciwnicy zrobią co w ich mocy, aby trafić piłkę do twojej bramki. Po prostu musisz im w jakikolwiek sposób ingerować, po drodze atakując bramy swoich przeciwników. W Rocket League Sideswipe wszystko może potoczyć się w najbardziej nieprzewidywalny sposób, a pozycje poszczególnych graczy zmieniają się w kilka sekund. Absolutnie nie należy odwracać uwagi od ekranu, ponieważ w przeciwnym razie drużyna przeciwna natychmiast zdobędzie przewagę.


Spróbuj wykonać spektakularne akrobacje w powietrzu, aby zaszokować i odwrócić uwagę przeciwników. W razie potrzeby Rocket League Sideswipe może rozwinąć zawrotną prędkość. Jest to konieczne dla tych, którzy chcą w ostatniej chwili odebrać piłkę przeciwnikowi. Najlepiej byłoby, gdyby w twoim pokoju był ktoś, kto będzie bronił bramy do samego końca. W Rocket League Sideswipe zdarza się również, że bramki padają z drugiego końca pola. Jeśli myślisz, że atak można przeprowadzić tylko z bliskiej odległości, bardzo się mylisz.


O ile w klasycznych symulatorach piłki nożnej możesz dokładnie przewidzieć ruch postaci (lub postaci), w Rocket League Sideswipe będziesz musiał zmienić kąt widzenia. Na boisku nieustannie dochodzi do kolizji wielu samochodów wyścigowych. Siła ciosu może być tak duża, że ​​zostaniesz rzucony na drugi koniec pola lub wyrzucony w górę. Staraj się przewidzieć trajektorię, ale nie pokładaj w niej zbyt wielkich nadziei.


Mecz w Rocket League Sideswipe nie potrwa długo. Gra potrwa tylko dwie minuty. Dzięki temu możesz cieszyć się piłką nożną w samochodach prawie zawsze i wszędzie. Uruchom grę i zmierz się z zdesperowanymi przeciwnikami w ekscytującym Rocket League Sideswipe!


Reklama

Rocket League Sideswipe

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/01/01 10:41
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |