Opis:

Adventaria  to mobilna piaskownica, w której gracz musi przetrwać w niebezpiecznych warunkach. Ta gra blokowa pozwoli Ci zanurzyć się w nowym świecie z szeroką gamą zajęć. Gracz będzie zbierać materiały, a następnie robić z nich przydatne rzeczy, eksplorować duży świat, w którym jest wystarczająco dużo lokacji, wrogów i pułapek. Adventaria otwiera ogromne pole eksploracji.

W grze musisz nieustannie walczyć z potworami. A zwierzęta tutaj są bardzo różne. Są to potężni bossowie, wiwerny i szerszenie. Zazwyczaj klasyfikacja przeciwników w Adventaria zależy od obszaru mapy. Podróżując po świecie, ciągle znajdziesz nowe zasoby, ale z nimi i nowymi przeciwnikami.


Otwórz lokacje, aby znaleźć pierścienie, które poprawią charakterystykę twojej postaci. Możesz więc pompować poziom zdrowia, siły, niewidzialności, skakać i nie tylko. Adventaria posiada ponad sto pozycji, z których każdy może być wykorzystany w określony sposób. Spróbuj otworzyć wszystko i zbierz najlepszy zestaw!

Twórcy stworzyli różne warunki dla jednego gracza, aby Adventaria nie mogła się nudzić. Sytuacja na mapie będzie się ciągle zmieniać, a Ty możesz zrobić jedną rzecz lub wykorzystać wszystkie dostępne możliwości na raz.

Bezpłatne aktualizacje Adventarii są dostępne dla każdego. To właśnie wyróżnia grę na tle innych podobnych projektów. Zwykle, aby uzyskać do nich dostęp, trzeba zapłacić, a następnie kupić liczne dodatki.


Jeśli chcesz walczyć z nowym bossem w Adventaria, musisz się odpowiednio przygotować. Jesteś o krok od śmiertelnej bitwy. Upewnij się, że masz najlepszy sprzęt.


Adventaria może być offline lub online. Graj zawsze i wszędzie! Pamiętaj jednak, że nawet mając połączenie z Internetem, nie możesz polegać na kimś innym, kto pomoże Ci zebrać zasoby. Tutaj wszystko musisz zrobić sam.

W Adventaria musisz zacząć od minimalnego zestawu narzędzi. Ale wkrótce na mapie pojawią się kopalnie i domy. Rozpocznij swoją podróż!


Reklama

Pobierz Adventaria 1.0.1

Nowości w tej wersji
We welcome you to the new block, survival, building and crafting game - Adventaria
Download now and join our community!
informacje ogólne
wersja 1.0.1 (17)
Data umieszczenia 2021-12-28 11:19
rozmiar 91.91 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/01/02 10:17
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |