Super Sus - Who Is The Impostor
0 (0)

Super Sus - Who Is The Impostor

Opis:

Super Sus - Who Is The Impostor stała się jedną z najlepszych gier mobilnych, które zastąpią między nami. Kiedy popularność znanego wcześniej projektu w końcu spadła, użytkownicy zaczęli szukać podobnych. A deweloperzy, podchwyciwszy ten trend, zrobili wszystko, aby nadążyć za duchem czasu. Jednym z aktualnych projektów jest Super Sus – Who Is The Impostor.


Tutaj musisz rozgryźć oszusta, który był na statku. To jedyny sposób na uratowanie wyprawy. Oszust będzie starał się zachowywać jak najbardziej naturalnie, aby nie wzbudzać podejrzeń. Super Sus - Who Is The Impostor wymaga dobrych umiejętności komunikacyjnych, czujności i strategicznego myślenia. Jak najszybciej znaleźć zdrajcę? Połącz siły z innymi graczami, aby zdecydować.


Możesz cieszyć się grą Super Sus - Who Is The Impostor zarówno w pojedynkę, jak i z przyjaciółmi. W pierwszym przypadku będziesz mógł bawić się z ludźmi z różnych części planety. W drugim wystarczy poprosić znajomych o zainstalowanie aplikacji.

Wadą Super Sus - Who Is The Impostor jest brak rosyjskiego tłumaczenia. Jednak twórcy zrobili wszystko, co możliwe, aby każdy mógł rozpocząć niebezpieczną kosmiczną podróż. Wystarczy zagłębić się w interfejs na kilka minut, aby odkryć wszystkie podstawowe funkcje.

Będziesz musiał grać w różne strategie, wykonywać unikalne zadania (podobnych nie znajdziesz w innych grach), stale brać udział w głosowaniu na oszusta.


Nie można w stu procentach ufać innym graczom. Musisz wystrzegać się zarówno potencjalnych zdrajców, jak i neutralnych (w Twojej opinii) graczy. W Super Sus - Who Is The Impostor bohaterowie mają do pokonania różne zadania. Można powiedzieć, że w grze każdy jest dla siebie.


Super Sus - Who Is The Impostor wyróżnia się również tym, że ma tryb oceny. Ćwicz w regularnych meczach, a następnie walcz o podnoszenie swoich umiejętności i reputacji. Postaraj się zostać najlepszym wśród swoich przyjaciół i znajomych!

Super Sus - Who Is The Impostor jest zróżnicowana, zabawna i nieprzewidywalna.


Reklama

Pobierz Super Sus - Who Is The Impostor 1.24.18.3

informacje ogólne
wersja 1.24.18.3 (1241803)
Data umieszczenia 2021-12-21 10:55
rozmiar 160.27 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

dostęp do ustawień Bluetooth

Pozwala aplikacji na konfigurowanie lokalnego urządzenia z Bluetooth oraz na wykrywanie urządzeń zdalnych i parowanie z nimi.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

NETWORK_PROVIDER

NETWORK_PROVIDER

GPS_PROVIDER

GPS_PROVIDER

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

ACCESS_SUPERUSER

ACCESS_SUPERUSER

dostęp do dodatkowych poleceń dostawcy informacji o lokalizacji

Umożliwia aplikacji dostęp do dodatkowych poleceń dostawcy informacji o lokalizacji. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą wpływać na działanie GPS-u lub innych źródeł lokalizacji.

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

zmienianie kolejności uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na przenoszenie zadań między tłem a pierwszym planem. Aplikacja może to robić bez Twojego udziału.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/01/03 10:24
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |