Clash of Beasts: Tower Defense
0 (0)

Clash of Beasts: Tower Defense

Opis:

Clash of Beasts: Tower Defense  to mobilna gra fantasy, w której spotkasz niesamowite i naprawdę ogromne stworzenia. Są przerażające, ale gracz może im dowodzić.


W Clash of Beasts: Tower Defense użytkownik staje się najemnikiem, którego przodkowie byli poskramiaczami. Niemal każde stworzenie było im poddane! Oznacza to, że bohater może wykorzystać własne możliwości dla własnego dobra (a często i całego świata). Clash of Beasts: Tower Defense polega na obronie własnej bazy i całego uniwersum fantasy! Konieczne jest jednak zniszczenie ogromnej liczby wrogich fortec, uwalniając ich prawdziwą esencję.


Możesz zdobyć wielu potężnych obrońców. Będzie okazja do kolekcjonowania, nauczenia umiejętności bojowych, a następnie wyruszenia na arenę. W Clash of Beasts: Tower Defense możesz walczyć z szeroką gamą stworzeń, z których każda ma swoje mocne i słabe strony. Twórcy starali się doprowadzić projekt do równowagi sił. W Clash of Beasts: Tower Defense sukces zależy od doświadczenia i przygotowanej taktyki. Im więcej czasu spędzisz w grze, tym większa szansa na wygraną. W grze dostępnych jest łącznie 65 stworzeń. Wybierz tych, których możliwości wydają się najbardziej przydatne!


Różne potwory w Clash of Beasts: Tower Defense mają unikalne ataki. Należą też do klas doskonałych. Aby perfekcyjnie opanować grę, będziesz musiał przejąć kontrolę nad wszystkimi dostępnymi stworzeniami. A przynajmniej zapoznaj się ze wszystkimi klasami i elementami! Bez tego nie będziesz w stanie zrozumieć taktyki swoich przeciwników.

Aby przywołać nowe stworzenia, musisz odblokować najbardziej nieoczekiwane kombinacje. Wypróbuj, eksperymentuj i wygrywaj na polu bitwy w Clash of Beasts: Tower Defense!


Gra otwiera możliwość walki z graczami z różnych części świata. Znajdź godnych przeciwników, aby walka była naprawdę interesująca! W Clash of Beasts: Tower Defense możesz stale doskonalić swoje umiejętności i znajdować unikalne techniki.


Reklama

Clash of Beasts: Tower Defense

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/01/04 09:59
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |