Subway Princess Runner
0 (0)

Subway Princess Runner

Opis:

Subway Princess Runner  to mobilna biegaczka, w której możesz wybrać bohatera spośród wielu dostępnych i cieszyć się ekscytującym biegiem, który nigdy się nie kończy. Aby kontynuować grę, musisz unikać przeszkód stojących na Twojej drodze. Subway Princess Runner działa w środowisku miejskim, więc pułapki są powszechne: autobusy i pociągi. Aby ich uniknąć, wystarczy przesunąć palcem w jedną stronę ekranu.


Aby rozpocząć grę w Subway Princess Runner, nie jest wymagany samouczek. Doświadczenie w innych mobilnych biegaczach może ci tu pomóc. Doświadczenie w grach radykalnie odmiennych od tej będzie zupełnie bezużyteczne. Interfejs Subway Princess Runner można opanować w kilka sekund, a nawet dziecko poradzi sobie z wyścigiem. Gra jest odpowiednia dla graczy w każdym wieku (i z dowolnym doświadczeniem).

Będziesz musiał nie tylko omijać przeszkody, od czasu do czasu ustanawiając nowe rekordy. Subway Princess Runner to także zbieranie monet, które znajdziesz po drodze. Za taką walutę można kupić unikalne rzeczy, a za ich pomocą urozmaicić rozgrywkę. Aby biec jeszcze szybciej, aby uprościć pokonywanie przeszkód, możesz skorzystać z różnych bonusów. Zdobędziesz je podczas gry. Aby skorzystać z deskorolki, dotknij dwukrotnie ekranu. Ten bonus sprawi, że Twój ruch będzie łatwiejszy i płynniejszy.


Jeśli stale odblokujesz coraz to nowe poziomy, przez długi czas zbierzesz kolekcję postaci. Ale aby zdobyć nowego bohatera, nie musisz się zbytnio starać. Wystarczająco proste, aby grać! Zaglądaj regularnie na Subway Princess Runner, aby zdobyć jeszcze więcej PD i nie przegapić niczego ważnego.

Gra pozwala walczyć z najlepszymi biegaczami z całego świata. Kto będzie mógł się dalej wspinać, zdobywać więcej monet, odnosić sukcesy? Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie. Subway Princess Runner nie wymaga inwestycji w grę. Wszyscy są tutaj na równych prawach. Jeśli jesteś cierpliwy i ćwiczysz wystarczająco długo, nawet najbardziej fantastyczne rekordy mogą zostać pobite.


Reklama

Pobierz Subway Princess Runner 6.4.4

Nowości w tej wersji
Delightful Christmas Version has been updated, quickly to experience!
★ Battlepass season4- Collect Christmas socks to get rewards!
★ Christmas UI design: Enjoy cheerful holiday with Christmas decorations surroundings!
★ New characters and skateboard, Christmas outfit Snowman and Elk Girl joined the run!
★ Optimize and change City Sewer Scene UI.
★ Optimize Game UI and add new features
★ Fixed minor bugs
informacje ogólne
wersja 6.4.4 (544)
Data umieszczenia 2021-12-23 17:02
rozmiar 96.82 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Ivy na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
1.63★ 32.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/01/05 10:01
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |