Ryuko - Legend of Shadow Hunter
0 (0)

Ryuko - Legend of Shadow Hunter

Opis:

Ryuko - Legend of Shadow Hunter stała się jedną z najlepszych mobilnych gier przygodowych w kulturze azjatyckiej. Czy kiedykolwiek marzyłeś o byciu w świecie wojowników cienia i ninja? Następnie zainstaluj Ryuko - Legend of Shadow Hunter i rozpocznij ekscytującą podróż!


Do uruchomienia gry nie jest potrzebne połączenie internetowe. Jeśli włączysz tryb samolotowy, możesz całkowicie pozbyć się irytujących reklam wszelkiego rodzaju. Już od pierwszej premiery możesz rozpocząć ekscytującą podróż po półotwartym świecie Ryuko – Legend of Shadow Hunter! Przetrwają tu tylko najsilniejsi. I to powinieneś być ty!


Ryuko – Legend of Shadow Hunter zanurza gracza w niesamowitą historię wojownika cienia, który spędził 20 lat na wygnaniu. Ale kiedyś musiał nadejść dzień powrotu. I nadszedł! W Ryuko - Legend of Shadow Hunter znajdziesz wiele niesamowitych wydarzeń, a nawet szokujących wstrząsów. To jest gra przygodowa! Przygotuj się na śledzenie historii i zapomnij o wielu bezsensownych bitwach z innymi graczami, na których punkcie wielu deweloperów ma obsesję. Twórcom Ryuko – Legend of Shadow Hunter udało się stworzyć oryginalny i hipnotyzujący projekt, który pozwoli graczom zanurzyć się w historii.


Na szczególną uwagę zasługuje element wizualny gry. Tysiące graczy, którzy zainstalowali Ryuko - Legend of Shadow Hunter, mówią o tym pozytywnie. Są to oszałamiające efekty wizualne i animacje, dynamika i wygodne sterowanie. Ciesz się starożytną Azją w luksusowym otoczeniu!

Nie będziesz w stanie znaleźć gry, która wygląda jak Ryuko - Legend of Shadow Hunter. Pomysł należy do autorów wewnątrz i na zewnątrz.


W grze musisz regularnie ćwiczyć, aby porządnie odeprzeć bossów i przeciwników. Twórcy Ryuko – Legend of Shadow Hunter stworzyli cały system levelowania. W niektórych przypadkach możesz nawet całkowicie zmienić postacie.

W Ryuko - Legend of Shadow Hunter staniesz się bohaterem, który z dnia na dzień, a walka staje się silniejsza od bitwy. Pozostaje tylko dowiedzieć się, jak korzystać ze wszystkich umiejętności.


Reklama

Pobierz Ryuko - Legend of Shadow Hunter 1.0.41

informacje ogólne
wersja 1.0.41 (200041)
Data umieszczenia 2022-01-19 20:00
rozmiar 153.9 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(3)
0.43★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/01/06 10:12
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |