Plantopia - Merge Garden
0 (0)

Plantopia - Merge Garden

Opis:

Plantopia - Merge Garden zyskała popularność dzięki ciekawej koncepcji. Musisz łączyć przedmioty i rozwijać własny ogród. Plantopia - Merge Garden łączy proste łamigłówki i rozgrywkę typową dla symulatora farmy.


W grze gracz będzie hodował produkty, a następnie gotował z nich. Pomoże ci osiągnąć postęp i pomyślne ukończenie łamigłówek. W porządku, jeśli nie jesteś przyzwyczajony do myślenia podczas gry. Rozgrywka w Plantopia - Merge Garden przypomina trzy pod rząd. Wystarczy uważnie przyjrzeć się ekranowi!

Im więcej zagadek przejdziesz, tym więcej możliwości się otworzy. Wspinając się dalej, odkryjesz nowe terytoria. Bez odpowiedniej powierzchni nie da się rozwijać gospodarstwa! Twórcy Plantopia - Merge Garden dodali do gry setki różnych przedmiotów, z których możesz korzystać. Postaraj się zrobić szybkie postępy, aby wchodzić w interakcję ze wszystkimi dostępnymi rzeczami.


Jeśli nigdy wcześniej nie interesowałeś się roślinami, Plantopia - Merge Garden sprawi, że zmienisz zdanie. Uprawiaj różnorodne rośliny, wykorzystuj je i zarabiaj! W ogrodzie jest wiele nowych rzeczy do odkrycia.

Nawet w rzeczywistości przemysł żywności ekologicznej osiągnął ogromne rozmiary. Dużym zainteresowaniem cieszą się również warzywa uprawiane we własnym gospodarstwie w Plantopii - Merge Garden. Twórz zdrową żywność z najlepszymi! Możesz założyć, że wszystkie produkty w Plantopia - Merge Garden zostały wyhodowane z wielką miłością.


Będziesz potrzebować środków na rozwój własnego biznesu. Musisz stale zwiększać obroty, rozwiązywać, rosnąć, gotować i tworzyć więcej.

Plantopia - Merge Garden zebrała niesamowite recenzje w Google Play. W grze praktycznie nie ma reklam. Nie musisz tutaj włączać trybu samolotowego, aby uniknąć przynajmniej niektórych denerwujących zdań. Wymarzony ogród w Plantopii - Merge Garden można zbudować całkowicie za darmo, bez darowizny. Każdy może zacząć grać i opanować interfejs!


Reklama

Pobierz Plantopia - Merge Garden 2.27.0

Nowości w tej wersji
A new update for Plantopia is available!
informacje ogólne
wersja 2.27.0 (58)
Data umieszczenia 2021-12-21 08:03
rozmiar 145.33 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje VOODOO na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/01/08 09:37
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |