Opis:

Rogue Land  to gra mobilna, w której poczujesz się jak bohater walczący z licznymi potworami. W walce będziesz korzystać z różnorodnych umiejętności bohatera, korzystać z różnorodnych przedmiotów, artefaktów. Pewnego dnia będziesz mógł awansować swoją postać na tyle, aby wygrać w niemal każdej walce. Ale w tym celu gracz w Rogue Land będzie musiał przejść przez wiele prób i pułapek.


Myśl o nowej przygodzie niezmiennie wzbudza zachwyt. Bogate nagrody czekają na Ciebie za każdym rogiem, a starcia rzadko są naprawdę trudne. Rogue Land może zostać opanowany przez prawie każdego.

Udaj się do tajemniczych lochów, aby odeprzeć licznych wrogów. Każda walka czyni twojego bohatera silniejszym. Oznacza to, że nie powinieneś przegapić okazji do ponownej walki. Niektóre bitwy będą musiały być przygotowane, podczas gdy inne nie zostaną nawet zapamiętane. W Rogue Land nigdy nie wiesz, jakie niebezpieczeństwa napotkasz za kilka minut.


Osobną zaletą gry jest tzw. komponent wizualny. Rogue Land posiada trójwymiarową grafikę, ale twórcy nie starali się przybliżyć obrazu na ekranie do rzeczywistości. Do gry dodano intuicyjny interfejs. Absolutnie każdy gracz może nauczyć się i opanować podstawy. Rogue Land nie przypomina większości popularnych projektów, więc na starcie niektórzy gracze nie będą mieli przewagi nad innymi.


Twórcy przewidzieli różne tryby, dzięki którym gracz nigdy się nie nudzi. Masz dość jednego formatu zawodów? Zawsze możesz przełączyć się na inny!

W Rogue Land możesz założyć zbroję i podnieść dowolną broń (dostępna). Postaraj się, aby sprzęt był zgodny z tempem gry.

Środowisko w grze ciągle się zmienia, więc możesz cieszyć się światem bez końca.


Rogue Land okazał się całkiem udany, więc twórcy na bieżąco aktualizują i finalizują grę. Odwiedzisz go regularnie, aby nie przegapić niczego nowego.

Rozpocznij bitwę!


Reklama

Pobierz Rogue Land 0.10

Nowości w tej wersji
For this update we have many wonderful additions:

-A new hero Fjolla, the Owl Witch
-Something that has been requested for a long time: Skins for the Heroes!
-Visually distinct Eras (1-3)
-New Arena Event: Goblin’s Leap Day

We would love to hear your feedback on this wintery update through reviews or the “Support” button in the game!
informacje ogólne
wersja 0.10 (143)
Data umieszczenia 2021-12-21 07:52
rozmiar 173.24 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

AD_ID

AD_ID

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/01/09 09:40
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |