Tropical Merge
0 (0)

Opis:

Tropical Merge  to gra mobilna, która przeniesie Cię na rodzinną farmę położoną w tropikach. Rozwiń niesamowitą wyspę, ciesząc się jej pięknem. W grze spotkasz zupełnie inne postacie. Nigdzie nie spotkałeś tylu podobnych! Co więcej, wyspa Tropical Merge skrywa wiele tajemnic. Ile możesz się domyślić?


Nie jesteś sam na wyspie. Tropical Merge nie opowiada trudnej historii przetrwania. Tu trzeba pomóc mieszkańcom przywrócić ich maleńki kawałek raju, dać szczęście tym, którzy ich otaczają. Szczególną uwagę należy zwrócić na uprawę i zbiory. Od niego zależy szybkość rozwoju w grze. Z czasem spędzonym w Tropical Merge otworzy się jeszcze więcej możliwości. Będziesz regularnie wyposażać ekspedycje i odkrywać nowe terytoria. Okazuje się, że gra ma więcej niż jedną wyspę, na której można się rozwijać. Tropical Merge pojawi się w zupełnie nowym świetle i będzie niesamowitym skupiskiem wysp, otwierającym wiele możliwości dla nowych eksploracji.

W Tropical Merge będziesz wykonywać codzienne wyzwania i zdobywać nagrody. Tutaj gracz może się zrelaksować i cieszyć oszałamiającą grafiką, żywymi kolorami i środowiskiem składającym się z roślin i uroczych zwierząt. Gdy zaczniesz grać w Tropical Merge, nie będziesz już chciał minimalizować aplikacji.


Buduj nowe budynki na wyspie, poszerzając zakres własnych możliwości. Każdy budynek tutaj jest na pewno do czegoś potrzebny. Mądrze wydawaj zasoby i ustalaj priorytety dla funkcji, których aktualnie potrzebujesz. Aby poprawnie wykonywać zadania i stopniowo otrzymywać nagrody, musisz nadążać za podpowiedziami. Nie próbuj wyprzedzać fabuły gry i przepływu zadań! Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby stopniowo zapoznawać się z interfejsem i funkcjami. Tylko w ten sposób gospodarstwo będzie się harmonijnie rozwijać.


Tropikalne wyspy mogą być domem dla niezliczonych unikalnych rzeczy. Aby zapoznać się z asortymentem wystarczy udać się na giełdę towarową.

Wykonuj zadania, rozwijaj się i rozwijaj!


Reklama

Tropical Merge

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/01/10 09:36
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |