Bloons TD Battles 2
0 (0)

Opis:

Bloons TD Battles 2  to gra mobilna o zabawnych małpach, w której musisz walczyć na arenie z różnymi użytkownikami. Postaraj się pokazać jak najlepsze wyniki i osiągnąć sukces w krótkim czasie. Będziesz musiał zebrać potężną drużynę, korzystać z ufortyfikowanych budynków i regularnie odpierać fale wroga. W Bloons TD Battles 2 nie będziesz mógł nawet na sekundę oderwać wzroku od ekranu, ponieważ w tym momencie wynik bitwy może się zmienić. Ale jeśli wydaje Ci się, że Twój przeciwnik jest znacznie silniejszy od Ciebie, nie powinieneś się poddawać. Możesz wykorzystać jego błędy, aby nadrobić zaległości.


W Bloons TD Battles 2 deweloperzy zadbali o komponent strategiczny. Sukces zależy od schematu budowy konstrukcji. Ale nie tylko od niej! Aby z powodzeniem zagrać w Bloons TD Battles 2, musisz przemyśleć każdą akcję, wybierając skuteczną strategię. Najlepsza ręka wygrywa raz za razem.


Gra pozwala zmierzyć się z przeciwnikiem na swoim poziomie jeden na jednego. Wygrywaj zacięte bitwy, aby stać się sławnym i zdobyć więcej doświadczenia.

Użyj różnych kombinacji w Bloons TD Battles 2, aby wygrać. Staraj się wyglądać na nieprzewidywalnego i nieprzeniknionego. Jeśli wróg początkowo traci nadzieję, twoje szanse na wygraną znacznie wzrastają.

Deweloperzy Bloons TD Battles 2 zadbali również o działania. Walka na tym samym terytorium byłaby przez cały czas niesamowicie nudna. W grze jest 9 różnych pól. Odwiedź każdy!


Najlepsi gracze będą mogli dotrzeć do Sali Mistrzów Bloons TD Battles 2, gdzie będą mogli rywalizować z liderami. Jeśli uda Ci się wytrzeć nos najlepszym z najlepszych, znajdziesz się na stole legend. Oto najlepsi wojownicy w Bloons TD Battles 2! Każdy doświadczony gracz marzy o wejściu do stołu.

Ale musisz zacząć od małych rzeczy. Gra ma prosty interfejs, który może opanować nawet dziecko (lub absolutny początkujący w grach mobilnych). Ciesz się nowymi funkcjami i wykorzystaj w pełni Bloons TD Battles 2!


Reklama

Pobierz Bloons TD Battles 2 1.0.5

Nowości w tej wersji
The Arenas have been action packed and the Monkeys are really putting in the work.

This update contains several improvements for gaining Tower XP, plenty of balance changes, lots of bug fixes and some stability improvements.

From everyone here at Ninja Kiwi, thanks for all your support throughout the year and we wish you all the best during the Festive Season. We'll be working hard to bring new content and features to Battles 2 in 2022 and beyond!

*1.0.5 Minor bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.0.5 (13186)
Data umieszczenia 2021-12-31 10:31
rozmiar 54.48 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje ninja kiwi na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/01/11 09:40
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |