Idź WIELKI!
0 (0)

Opis:

Idź WIELKI! - gra mobilna, w której musisz zniszczyć całe miasto, rozprawiając się po drodze z wrogami. Jest idealny dla tych, którzy mają już dość bycia po dobrej stronie od czasu do czasu. Gracz tutaj stanie się ogromnym stworzeniem, które przepełnia zwierzęca wściekłość. Aby odblokować jeszcze więcej możliwości, zdobyć unikalne skórki, będziesz musiał wykonać proste zadania. Im więcej uda ci się ukończyć, tym ciekawsza będzie kolejna gra.


Idź WIELKI! za ukończenie misji otrzymasz hojne nagrody. Twórcy przygotowali jednak nagrody nie tylko dla tych, którzy od czasu do czasu z powodzeniem radzą sobie z zadaniami. Twórcy doceniają także tych, którzy regularnie logują się do gry. Staraj się codziennie klikać ikonę aplikacji, aby nie przegapić bonusów i aktualizacji. Co najmniej jeden mecz dziennie to łatwy sposób na ciągłe zdobywanie cennych nagród.


Idź WIELKI! dostępne są różne techniki i rodzaje ataków. Uderzenie podstawowe służy do niszczenia konstrukcji pozbawionych twarzy i małych budynków. Jednak jest też naprawdę niszczycielska sztuczka. Moc twojej istoty jest ogromna! Staraj się wykorzystywać okazje we właściwym czasie, niszcząc ogromne terytoria w rekordowym czasie. Idź WIELKI! dostępnych jest wiele znaków. Gracz będzie mógł spróbować wszystkich.


Należy pamiętać, że różne potwory mają różne cechy i umiejętności. Który z nich najbardziej lubisz? A może będziesz się ciągle zmieniać? Zainstaluj Go BIG!, aby się dowiedzieć.

Czy lubisz pokazywać innym swoje sukcesy i osiągnięcia? Marzysz o byciu w centrum uwagi? Wtedy tabela liderów została stworzona specjalnie dla Ciebie. Znalezienie się na liście najlepszych podczas korzystania z Go BIG! będzie niesamowitym osiągnięciem. W tabeli znajdują się gracze, którzy niszczą okoliczne budynki i jak najskuteczniej walczą z wrogami. Czy możesz pobić ich rekordy? Czy moc twojej istoty stanie się naprawdę zabójcza? Zacznij opanować grę, aby w przyszłości pokazać swoje umiejętności całemu światu.

Idź WIELKI! niezwykle proste i wygodne, dzięki czemu możesz opanować sterowanie i funkcje w ciągu kilku minut od momentu rozpoczęcia.


Reklama

Idź WIELKI!

Ocena:

(1)
0.88★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/01/12 09:45
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |