Hopeless Raider
0 (0)

Opis:

Hopeless Raider  to gra mobilna, w której musisz walczyć o swoją przyszłość (i przyszłość swojej rodziny). Śmiertelna infekcja wdarła się do otwartego świata i spowodowała apokalipsę. Zarażeni nie mogą już kontrolować swojego zachowania. Aby się chronić, musisz niszczyć zombie.

Niektórzy ludzie otwarcie walczą z upiorami, podczas gdy inni badają przyczynę katastrofy. Zdrowi zajęci są walką z przyczyną katastrofy. Wspólnej śmierci będzie można uniknąć, jeśli wszyscy zdrowi ludzie zjednoczą siły. W Hopeless Raider możesz tylko zapomnieć o litości. Tak, zarażeni mogli mieć rodziny i całkiem szczęśliwe życie. Ale teraz są tylko potworami. Możesz ich oszczędzić, ale sam zginiesz.


Twórcy sprawili, że Hopeless Raider jest zabawny i zróżnicowany. Tutaj spotkasz różne zombie. A każdy gatunek ma unikalne umiejętności! Niektórzy będą próbowali cię zniszczyć, zbliżając się jak najbliżej, podczas gdy inni eksplodują. Do walki z różnymi potworami potrzebne są różne rodzaje broni. Na szczęście w Hopeless Raider masz dostęp do dużego i nowoczesnego zestawu. Masz wszystko, co najlepsze podczas apokalipsy.


Jeśli niektóre zombie zaatakują z dużej odległości, będziesz musiał dać pierwszeństwo ich zniszczeniu. W porządku, jeśli niektórzy podejdą bliżej. Każde starcie wymaga opracowania unikalnej taktyki. W Hopeless Raider nie możesz po prostu strzelać do tych, którzy się zbliżają. Prawie w każdym przypadku realne zagrożenie jest mniej oczywiste.

Jeśli grałeś wcześniej w strzelanki, Hopeless Raider będzie znacznie łatwiejszy do opanowania. Ważna jest tutaj dokładność, szybkość i zwinność.

Jednak opanowanie tej gry nie sprawi żadnych problemów nawet początkującym. Twórcy Hopeless Raider udostępnili intuicyjny interfejs, w którym można łatwo dowiedzieć się, jakie funkcje są obecnie dostępne dla gracza. Nie będzie też problemów z zarządzaniem. Ważne jest tylko, aby pamiętać, że będziesz musiał używać obu rąk, aby poruszać się i strzelać w Beznadziejnym jeźdźcu.


Reklama

Pobierz Hopeless Raider 2.4.8

Nowości w tej wersji
Merry Christmas, lots of gifts.
informacje ogólne
wersja 2.4.8 (23)
Data umieszczenia 2022-01-09 12:49
rozmiar 133.4 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

AD_ID

AD_ID

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/01/13 09:48
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |