Opis:

Card Guardians  to gra mobilna, w której musisz walczyć z kartami. Tutaj każdy nowy ruch może radykalnie zmienić wynik bitwy.

W Card Guardians możesz stawić czoła wielu różnym przeciwnikom. Z czasem twoja siła będzie rosła, co oznacza, że ​​po drodze pojawią się przeciwnicy znacznie silniejsi niż ty pierwotnie. Nie będziesz w stanie cały czas wygrywać. Wraz z twoimi umiejętnościami rosną również umiejętności twoich przeciwników.

Głównym zadaniem gry jest ustalenie równowagi w fantastycznym świecie Card Guardians. Aby osiągnąć to, czego chcesz, będziesz musiał przejść długą i pełną niebezpieczeństw ścieżkę. Czy będziesz w stanie pokonać wszystkich wrogów i osiągnąć do tego wystarczający poziom umiejętności?


Strażnicy kart są idealni dla tych, którzy mają bzika na punkcie strategii karcianych. Tutaj będziesz musiał zebrać własną talię z kart dostępnych w arsenale. Postaraj się zebrać jak najwięcej, aby uprościć wybór!

Pokonując wrogów, wysyłasz ich do ciemnych lochów, z których nie ma już wyjścia. Z każdym nowym zwycięstwem świat Strażników Kart staje się trochę bezpieczniejszy.

Musisz odbudować wiele królestw dotkniętych potworami. Przygotuj się na ekscytującą i niesamowicie wielką podróż! Nigdy nie wiadomo, kto czeka na nowej stronie. A to oznacza, że ​​trzeba starannie przygotować się nie tylko na walkę z bossem czy naprawdę przerażającym potworem, ale także na każdego nowego. Stale buduj swój potencjał i nie pozwól sobie na utratę przewagi nad rywalami!

W Card Guardians możesz wybrać jedną lub wypróbować różne strategie. Nie ma jednej taktyki, która zawsze prowadzi do zwycięstwa. Jeśli coś działało wcześniej, nie ma gwarancji, że zadziała teraz.


Polegaj nie tylko na własnej logice i umiejętności strategicznego myślenia, ale także na swojej intuicji. Zgadnij, z kim spotkasz się w przyszłości, dokładnie przeanalizuj, co dzieje się na ziemi i sukcesy w poprzednich bitwach. Powodzenia!


Reklama

Pobierz Card Guardians 1.0.6

Nowości w tej wersji
Hello, Heroes! Version 1.0 is here, and there's TONS of new stuff for you...

?✨ A New Hero - Oriana, the Cosmic Witch! ✨?
? Gather Mana and cast amazing spells!
? Ascend into the Archon and explode your enemies!
? 30 new cards!
? 27 new exclusive equipments!

Also...
- 4 new languages: French, Italian, German and Spanish!
- Interface improvements and bug fixes all around!

Fight Chaos with us!
- Reddit: https://www.reddit.com/r/card_guardians/
- Discord: https://discord.gg/rgmBFN3CvW
informacje ogólne
wersja 1.0.6 (58)
Data umieszczenia 2021-09-28 05:22
rozmiar 130.47 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/01/14 09:41
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |