Opis:

Rabbit Island  to gra zręcznościowa, w której musisz użyć królików, aby pokonać zabawnych i często niezdarnych przeciwników. Akcja toczy się na wyspie, ale gra nie opowiada żadnej historii. Rabbit Island przedstawia graczowi tylko rozgrywkę i urocze otoczenie, które chcesz podziwiać przez długi czas.

Gra jest łatwa do nauczenia i zarządzania. Wyspa Królików nie wymaga tłumaczenia na każdy język. Interfejs jest tutaj intuicyjny. W ciągu kilku minut uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji.


Uwolnij królestwo, idąc dalej.

Aby rozpocząć bitwę, wystarczy przesunąć palcem po ekranie. To pomaga celować. Żadnych otwartych walk! Każda bitwa toczy się na odległość.

Wybierz odpowiedni kąt, aby strzelać jak najdokładniej. Wyspa Królików może być prosta, ale wynik bitwy zależy od celności. Po udanym wycelowaniu musisz zdjąć palec z ekranu, wypuszczając pocisk. Wszystko poszło dobrze, jeśli udało ci się trafić w cel!


Gra nie będzie wymagała doświadczenia ze strzelanek lub innych podobnych projektów. Wyspa Królików wymaga zupełnie unikalnych umiejętności, które nabywa się w trakcie przechodzenia.

Możesz robić kombinacje, skakać, aby uzyskać lepsze i szybsze wyniki. Baw się dobrze, ciesząc się harmonijnym otoczeniem w fantastycznym świecie!

Aby uzyskać jeszcze lepszy wynik, zwróć uwagę na zbieranie monet marchewkowych.


Wyspa Królików może początkowo być myląca, ale pewnego dnia możesz wybrać właściwy kierunek, przewidzieć, co dzieje się w bitwie. A wszystko to nie wymaga dużego wysiłku. Nawet dziecko może cieszyć się Wyspą Króliczą!

Projekt można podziwiać całkowicie bezpłatnie. Nie musisz dawać prawdziwych pieniędzy, aby rozpocząć swoją podróż na wyspę królików. Po drodze spotkasz różnych wrogów, będziesz musiał przejść przez radykalnie różne poziomy. Ale przygotuj się na lepszy wynik!

Króliczą Wyspę można podziwiać podczas przerwy lub nudnego wieczoru. Nie ponosisz odpowiedzialności wobec innych graczy. Ciesz się wyważoną rozgrywką w Króliczej Wyspie!


Reklama

Pobierz Rabbit Island 0.0.40

Nowości w tej wersji
- Initial release
informacje ogólne
wersja 0.0.40 (40)
Data umieszczenia 2022-01-10 16:46
rozmiar 30.43 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje DIVMOB na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/01/15 09:44
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |