Protectors
0 (0)

Opis:

Protectors  to gra mobilna, która ma jasne postacie, dynamiczne strzelaniny, świetną grafikę i bitwy z graczami z całego świata. Projekt przyciągnął uwagę publiczności, ponieważ pozwala na ciągłe przeżywanie coraz to nowych bitew. Każda bitwa jest wyjątkowa! Moment, w którym mieszkasz w obrońcach, już nigdy się nie powtórzy. Ciesz się tym, co dzieje się na ekranie!


Staraj się być tak dokładny i zręczny, jak to tylko możliwe. Tylko w ten sposób możesz przynieść swojej drużynie realne korzyści. Ochraniacze są opanowywane stopniowo, więc początkujący mogą mieć trudności. Graj z trzeciej osoby, naucz się manewrować i korzystać ze wszystkich funkcji, które zaproponowali twórcy projektu.


Masz dość grania w pojedynkę? Chcesz ułatwić komunikację? Następnie połącz się z bitwami 4 na 4, dzwoń do znajomych i komunikuj się swobodnie za pomocą czatu głosowego innej firmy. W Protektorach bardzo ważne jest utrzymywanie stałego kontaktu, aby przewidzieć, co dzieje się na polu bitwy. Negocjuj ze znajomymi, szybko udostępniaj ważne informacje i wygrywaj częściej.

Wybierz broń, która najbardziej Ci odpowiada. Znajdź bohatera, z którym przejdziesz setki bitew! Ochraniacze pozwalają otworzyć ogromne pole do samorealizacji. Znajdź swoją własną rolę w drużynie i przynieś korzyści innym. Pokaż innym graczom, jak grać w obrońców.


Będziesz ciągle spotykał się z różnymi graczami, którzy mają różne umiejętności. Nie możesz przez cały czas awansować na tyle, by zdobywać obrońców. Zawsze znajdzie się ktoś, kto cię pokona (lub po prostu będzie miał szczęście).

Twórcy zwrócili szczególną uwagę na komponent wizualny, starając się doprowadzić go do perfekcji. Możesz podziwiać postacie i otoczenie w Protectors niemal bez końca. Twórcy nie realizowali idei realizmu, ale trzymali się własnego stylu. To pozwoliło nam stworzyć całkowicie unikalny projekt, który przyciąga wielu różnych użytkowników.


Reklama

Protectors

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/01/16 10:04
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |