Combat Magic: Spells & Swords
0 (0)

Combat Magic: Spells & Swords

Opis:

Combat Magic: Spells Swords  to gra mobilna, w której musisz wziąć udział w średniowiecznym turnieju. Na arenę wkraczają wojownicy o radykalnie odmiennych umiejętnościach. Oznacza to, że aby walczyć z każdym z nich, będziesz musiał opracować unikalną taktykę. Rozpocznij ekscytującą podróż w niebezpiecznym świecie Combat Magic: Spells Swords i zostań absolutnym mistrzem!


W grze możesz nie tylko walczyć w zwarciu, ale także strzelać. Wybierz wojownika, którego styl lubisz. Combat Magic: Spells Swords łączy w sobie najlepsze elementy popularnych (podobnych) gier, dlatego tak bardzo podoba się publiczności. Kto chce walczyć, dostaje pełną swobodę na arenie. Oznacza to, że każdy będzie miał swój własny styl.


Doświadczenie w podobnych projektach przyniesie korzyści graczowi. Combat Magic: Spells Swords jest idealny dla tych, którzy mają dość wzywania wrogów. Twórcom udało się stworzyć rozbudowany i ciekawy system walki. Aby osiągnąć perfekcję, musisz wypróbować wszystkie dostępne funkcje i umiejętności.

Aby rozpocząć walkę, będziesz musiał wybrać bohatera z różnych klas. Każdy z nich ma unikalne zdolności. Jeśli chcesz jak najszybciej nauczyć się grać w Combat Magic: Spells Swords, zacznij od opanowania każdego bohatera. Gdy zapoznasz się ze wszystkimi dostępnymi umiejętnościami, okaże się, że znacznie łatwiej jest przewidzieć poczynania przeciwników.


Czy chcesz, aby bohater był silniejszy? Masz dość stania w miejscu? Wybierz najlepszą z różnych rodzajów broni i zbroi! Postaraj się zdobyć najlepsze przedmioty w Combat Magic: Spells Swords. Taki drobiazg może zmienić wynik bitwy.


Możesz cieszyć się Combat Magic: Spells Swords zarówno online, jak i w walce ze sztuczną inteligencją. Tryb PVE jest najlepszy do treningu, a w trybie PVP możesz zademonstrować swoje umiejętności w czasie rzeczywistym graczom z różnych części świata.

Combat Magic: Spells Swords spodoba się wszystkim fanom średniowiecznych motywów i ekscytujących (naprawdę trudnych) bitew!


Reklama

Pobierz Combat Magic: Spells & Swords 0.131.64

informacje ogólne
wersja 0.131.64 (131)
Data umieszczenia 2022-02-06 17:45
rozmiar 147.36 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

AD_ID

AD_ID

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/01/17 09:12
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |