Crazy Speed ​​Car
0 (0)

Crazy Speed ​​Car

Opis:

Crazy Speed ​​Car  to gra na Androida, w której musisz wziąć udział w ekscytujących wyścigach ulicznych. Zespół deweloperski zwrócił szczególną uwagę na grafikę i fizykę, aby wyścigi były jak najbardziej realistyczne. To w pełni zaspokaja potrzeby większości mobilnych fanów wyścigów!

Crazy Speed ​​Car zapewnia niezapomniane wrażenia i pozwala cieszyć się ulicami miasta podczas wyścigu. Bez monotonii, bez nieprzewidywalnych dryfów i ruchów! Ulepsz swoje umiejętności, aby lepiej prowadzić samochody, rywalizować i wygrywać.


Crazy Speed ​​Car to jedna z najlepszych gier wyścigowych, która cieszy się ogromną popularnością na platformie Google Play. Niemal każdy, kto komentuje projekt, pozytywnie reaguje na grę. Jedyną wadę Crazy Speed ​​Car można nazwać tylko wysokimi wymaganiami dla urządzenia. Jeśli Twój smartfon ma kilka lat, prawdopodobnie gra po prostu nie uruchomi się. W każdym innym przypadku Crazy Speed ​​Car dostarczy wielu pozytywnych emocji!


Gracz, ciesząc się realistyczną jazdą, od czasu do czasu ustanawia nowe i nowe rekordy. Jazda w Crazy Speed ​​Car jest niezwykle łatwa. Działania samochodów są przewidywalne! Jeśli uruchomisz aplikację teraz, możesz zacząć robić postępy w ciągu zaledwie kilku minut. W wyścigach nie ma nic trudnego, jeśli opanujesz podstawowe sterowanie.


Zawsze chciałeś drogi samochód, ale odmawiałeś sobie tego? A może nie osiągnęli pełnoletności? A może po prostu boisz się prowadzić? Crazy Speed ​​Car będzie idealnym rozwiązaniem! W tej chwili w grze jest kilkadziesiąt samochodów. I możesz jeździć na każdym z nich!


Crazy Speed ​​Car okazał się niezwykle udany, dlatego deweloperzy kontynuują prace nad projektem. Jeszcze więcej błędów zostanie naprawionych, zostanie dodanych więcej nowych treści! Z biegiem czasu lista dostępnych pojazdów w Crazy Speed ​​Car będzie tylko rosła. Staraj się nie przegapić niczego ważnego, aby nie stracić przewagi nad innymi zawodnikami!

Regularnie loguj się do aplikacji i ćwicz. Sukces w wyścigach zależy od czasu na nich spędzonego.


Reklama

Pobierz Crazy Speed ​​Car 1.11.7.5068

Nowości w tej wersji
Fix some bugs
informacje ogólne
wersja 1.11.7.5068 (11175068)
Data umieszczenia 2021-11-22 08:44
rozmiar 110.98 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

AD_ID

AD_ID

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje 3DGames na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.4★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/01/18 09:13
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |