Symulator Idle Zombie Superhero
0 (0)

Symulator Idle Zombie Superhero

Opis:

Idle Zombie Superhero  to gra mobilna, w której musisz przetrwać w apokalipsie zombie. Gracz będzie mógł poczuć się jak prawdziwy bohater walczący z przerażającymi potworami.


Twórcy nie starali się przybliżyć Idle Zombie Superhero do rzeczywistości. Udało im się opracować unikalny koncept nawiązujący do projektów w stylu retro. Idle Zombie Superhero nawiązuje do najlepszych wspomnień starszych graczy, jednocześnie pozwalając nowszym graczom doświadczyć rzeczywistości, której nigdy wcześniej nie doświadczyli. Projekt zakochał się w publiczności, bo każdy może tu znaleźć coś dla siebie. A Idle Zombie Superhero nie wymaga drogiego urządzenia. Grę można uruchomić na dowolnym nowoczesnym smartfonie. I to nie znaczy, że grafika będzie zła, a rozgrywka nudna. Nie wszystkie gry muszą być realistyczne, aby były niezapomniane i przyjemne.


W Idle Zombie Superhero musisz zatrudnić własną drużynę bohaterów, przejmując kontrolę nad umiejętnościami każdego z nich. Tylko wspólnym wysiłkiem uda się pokonać potwory.

Idle Zombie Superhero może zostać opanowany przez graczy z dowolnym doświadczeniem. Ten projekt nie przypomina wielu popularnych. Idle Zombie Superhero jest absolutnie wyjątkowy. Będziesz musiał nauczyć się zarządzania od podstaw, zapoznać się z różnorodnymi postaciami i umiejętnościami potężnych potworów. Jeśli regularnie odwiedzasz aplikację, wyniki na pewno Cię ucieszą.

Gra jest dobra i to, że można połączyć siły z siłami zła. Kto powiedział, że zawsze musisz być miły? Pozyskaj wsparcie każdego, kto jest na to gotowy. W walce z zombie wszystkie środki są dobre.


Twórcy postarali się urozmaicić przejście Idle Zombie Superhero. Dodano różne lokacje. Gracz nigdy nie wie, co go czeka dalej. I tak po prostu nie da się oderwać od gry!

Ty i twoja drużyna będziecie musieli przetrwać. I nie możesz tego zrobić bez walki. Jak jednak dokładnie przetrwasz?

Idle Zombie Superhero wymaga starannego przygotowania strategii (przed bitwą).

Powodzenia w drużynie i powodzenia w bitwie!


Reklama

Pobierz Symulator Idle Zombie Superhero 1.0

Nowości w tej wersji
v65
- Misc UI fixes
informacje ogólne
wersja 1.0 (65)
Data umieszczenia 2021-09-16 01:10
rozmiar 54.29 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/01/19 09:16
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |