Legendy plemienne
0 (0)

Legendy plemienne

Opis:

Tribal Legends  to gra mobilna, w której musisz rozwiązać wiele zagadek 3 w 1. Akcja toczy się w epoce starożytnych ludzi.

Tribal Legends nie zmusi cię do rozpraszania się fabułą. Tutaj możesz w pełni skupić się na rozgrywce. Zacznij rozwiązywać łamigłówki i ćwicz łączenie obiektów jeszcze szybciej!


Twórcy stworzyli niesamowity świat, w którym występują nawet dinozaury. Zostaniesz członkiem jednego z plemion. Większość towarzyszy zmutowała i zniknęła. Bohater będzie musiał zebrać wszystkich razem i wskrzesić plemię, aby dalej się rozwijało. W Tribal Legends nie ma możliwości cofnięcia się o krok, ponieważ los całej ludzkości zależy od Ciebie. Czy kiedykolwiek stanie się na tyle zaawansowany, aby odkryć elektryczność i stworzyć pierwszą żarówkę?


Tribal Legends wypada korzystnie w porównaniu z wieloma łamigłówkami, które oferują zebranie trzech przedmiotów pod rząd. Istnieją specjalne kombinacje i prosty mechanizm uczenia się. Tribal Legends mogą być opanowane przez graczy w każdym wieku i z dowolnym doświadczeniem. Na początku będziesz myślał o każdym kolejnym ruchu, ale w przyszłości gra stanie się jednym z twoich ulubionych „zabójców czasu”. Ciesz się żywymi kolorami, korzystaj ze wszystkich dostępnych funkcji i opanuj prosty interfejs. Tribal Legends może dać ci prawdziwą przyjemność wizualną! Twórcy ciężko pracowali nad animacjami, więc każda permutacja obiektów będzie naprawdę piękna. Nie przegap okazji, aby rozjaśnić długie oczekiwanie i nudną przerwę!

W Tribal Legends nie odpowiadasz za wyniki innych graczy. Będziesz musiał działać wyłącznie na własną rękę. Ale jest w tym plus. W każdej chwili możesz opuścić grę i wrócić. Wyloguj się i zaloguj do aplikacji tylko wtedy, gdy naprawdę chcesz grać.


Twórcy nie dodali linku do załączników w grze. Oznacza to, że granie tutaj jest łatwe i bez datków. Tribal Legends jest otwarte dla graczy w każdym wieku, a próba (i postęp) jest całkowicie darmowa.


Reklama

Legendy plemienne

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/01/20 09:26
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |