Prawdziwa Szkoła Jazdy
0 (0)

Prawdziwa Szkoła Jazdy

Opis:

Real Driving School  to gra mobilna, w której po raz pierwszy możesz nauczyć się jeździć samochodem. Ten projekt różni się od zwykłych wyścigów, ponieważ tutaj będziesz musiał nie tylko przyspieszać, ale także parkować, wykonywać proste i codzienne manewry. Real Driving School jest prawie całkowicie darmowy, a liczba instalacji może zadziwić nawet najbardziej doświadczonego użytkownika. Tutaj możesz spotkać wielu kierowców o różnym wyszkoleniu. Spróbuj opanować jazdę w rekordowym czasie!


Twórcy starali się, aby szkoła Real Driving School była jak najbardziej realistyczna i atrakcyjna wizualnie. Każdy nowy wyścig zapewnia wyjątkowe wrażenia. Masz wrażenie, że naprawdę ścigasz się po ulicach dużego miasta. Różnorodny transport sprawi, że nie będziesz się nudzić nawet po kilku miesiącach od momentu pierwszego uruchomienia.


Jeśli symulator jazdy ma otwarty świat, przenosi grę na nowy poziom. Tak też się stało z Real Driving School. Ogromna liczba entuzjastycznych recenzji to zasługa koncepcji deweloperów. Tutaj nie ma ścisłych ograniczeń. Sytuacje, w których trzeba iść ściśle w linii prostej, zdarzają się bardzo rzadko. Poznaj otwarty świat Real Driving School, ciesząc się niesamowitą podróżą w drogim i niesamowicie mocnym samochodzie.


W wielu projektach słabą stroną jest fizyka. Deweloperom Real Driving School udało się rozwiązać ten problem. Zachowanie samochodu w grze będzie jak najbardziej przewidywalne, dzięki czemu każdy gracz będzie mógł nauczyć się podstawowych sterowania (w ciągu kilku minut od momentu startu). Real Driving School nie wymaga specjalnych umiejętności i zapamiętywania reakcji pojazdu. W praktyce nauka odbywa się intuicyjnie. Opanowanie tej gry będzie niezwykle interesujące. Ale to dopiero pierwsze kroki na drodze do dużych i dynamicznych wyścigów!

Chcesz grać sam? Ciesz się trybem, który najlepiej pasuje do Twojego treningu. To najprostszy sposób na poznanie otwartego świata Real Driving School. Chcesz pochwalić się swoimi umiejętnościami przed innymi graczami? Rywalizuj z doświadczonymi przeciwnikami!


Reklama

Pobierz Prawdziwa Szkoła Jazdy 1.5.26

Nowości w tej wersji
* optimization
* changed physics for some cars
* some minor changes
informacje ogólne
wersja 1.5.26 (200234)
Data umieszczenia 2022-03-16 07:50
rozmiar 36.91 MB
polski nie
wymagania
android 7.1.1+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje Qizz na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/01/21 09:30
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |