Random Dice: Wars
0 (0)

Opis:

Random Dice: Wars  to jasna i zapadająca w pamięć gra mobilna, w której musisz zbudować własną fortyfikację i zniszczyć wroga. Ten projekt różni się od zdecydowanej większości prezentowanej w tym gatunku. Rywalizuj z różnymi graczami z przeciwnych kontynentów, aby udowodnić swoją wyższość. Random Dice: Wars pozwala cieszyć się wyjątkową rozgrywką i ciekawym stylem, który udało się stworzyć twórcom.


Twórcy nie starali się, aby gra była realistyczna, ale pracowali we własnym kierunku. Z tego powodu Random Dice: Wars jest kochane przez ogromną liczbę użytkowników.

Stwórz własną konfigurację, aby zaszokować przeciwnika. Ciesz się walkami, zwiększając własną rangę. Z biegiem czasu będziesz mógł spotkać silniejszych przeciwników, a wtedy na turnie mogą sięgnąć prawdziwe legendy. Ale czy jesteś gotowy na zaciekłą walkę? Pobierz Random Dice: Wars, aby sprawdzić swoją siłę i osiągnąć najwyższy poziom umiejętności.


Gra wyróżnia się tym, że tutaj możesz połączyć siły ze znajomymi. Podziel się wrażeniami z projektu ze znajomymi w celu nawiązania komunikacji i pozyskania przyjaznego sojusznika. W Random Dice: Wars towarzysze są szczególnie ważni. Jednak samotny użytkownik może się bez nich obejść.

Random Dice: Wars nie nakłada na gracza obowiązkowych warunków. Graj zarówno w doskonałej izolacji, jak i w towarzystwie, twórz unikalne strategie, które z pewnością doprowadzą do zwycięstw. Nie zatrzymuj się w połowie drogi i nie rozpamiętuj porażek. Po każdej porażce w Random Dice: Wars następuje zwycięstwo. Jeśli zaczniesz przegrywać zbyt często, czas zmienić taktykę. Wypróbuj nowy styl już teraz!


Zdobądź hojne nagrody zapewniane przez programistów dla utalentowanych graczy. Staraj się regularnie logować do aplikacji, aby nie przegapić niczego ważnego. Random Dice: Wars odniosło sukces na tyle, że było regularnie utrzymywane i pilnie rozwijane. Znajdź się w gąszczu rzeczy i popraw swoje umiejętności!


Reklama

Pobierz Random Dice: Wars 0.0.48

Nowości w tej wersji
[Can't find UPDATE button?]
- Please completely shut down Google Play Store and re-open to properly update.

[Random Dice: Wars 0.0.48 Update]
- System change in [Defeat Reward] in 2:2 Team Battle
- Matching system improvement
Fixed an issue which:
 - Devices set with certain languages couldn't access the app.
 - Trophies sometimes may decrease even upon a victory.
 - Drop rate indicator for chests wouldn't properly indicate the rate.
informacje ogólne
wersja 0.0.48 (237)
Data umieszczenia 2021-12-25 01:53
rozmiar 165.09 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje 111% na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/01/22 09:42
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |