Opis:

Pocket Ants  to gra mobilna, która przypadnie do gustu wszystkim fanom nietypowych gatunków. Tutaj musisz założyć własne mrowisko! Myślisz, że to łatwe? Mrówki mają złożoną hierarchię, a ich budynki są niesamowite. Zanurz się w niesamowitym świecie, który zawsze był u Twoich stóp!

W Pocket Ants musisz regularnie zbierać surowce i przenosić je do gniazda. Kolonia mrówek po prostu nie może przetrwać bez zaopatrzenia. To właśnie zbieranie zasobów jest głównym zajęciem większości mrówek.


Z czasem gniazdo będzie można rozwijać i rozbudowywać, ale środowisko w środowisku owadów powinno być sprzyjające. Twój postęp będzie zależał od wielu czynników. Staraj się w pełni kontrolować życie i rozwój swojej kolonii.

Królowa zawsze staje się sercem każdego mrowiska. Musisz zdobyć jej lokalizację, dać dużo zasobów. Wielkość twojej kolonii zależy od królowej. Bez tego życie w mrowisku ustanie.

Większość ludzi wie, że mrówki walczą z innymi stworzeniami, a czasem nawet je chwytają. To świetny sposób na zdobycie dodatkowych zapasów i przyspieszenie rozwoju mrowiska! Dokonaj walki i zdobądź część swoich zasobów.


Jeśli w pewnym momencie mali żołnierze będą musieli zademonstrować swoją maksymalną siłę, lepiej zebrać ich razem. Przejmij zasoby kolonii, które zaatakujesz. Nie będziesz mógł spokojnie grać w Pocket Ants. Niezależnie od tego, czy wygrasz, czy zostaniesz pokonany. Pomyśl z wyprzedzeniem o tym, jak będziesz chronić zasoby i tereny przed wrogimi stworzeniami. To, że nie atakujesz, nie oznacza, że ​​nie grozi ci niebezpieczeństwo. Pewnego dnia ktoś spróbuje powstrzymać nawet najbardziej zagorzałego pacyfistę. Dotyczy to zwłaszcza czerwonych mrówek.

To czerwone mrówki staną się głównym złem w Pocket Ants. Odparcie ich ataku będzie niezwykle trudne. Zachowaj czujność, aby na czas podjąć ważną decyzję.


Pocket Ants jest wyjątkowy i całkowicie wyjątkowy dla gier mobilnych. Projekt otrzymał ogromną ilość entuzjastycznych recenzji!


Reklama

Pobierz Pocket Ants 0.0716

Nowości w tej wersji
v0.0716
Small changes.
Bug fixes.
informacje ogólne
wersja 0.0716 (266)
Data umieszczenia 2022-04-14 06:32
rozmiar 69.6 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Ariel-Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/01/23 09:46
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |