Opis:

Burning Dead  to apokaliptyczna gra mobilna o przetrwaniu, która dopiero zaczyna zdobywać popularność. Tutaj musisz podróżować przez dzicz, która była wypełniona zombie. Musisz biec bardzo szybko! Na mapie Burning Dead spotkasz lasy, pola i wzgórza. Należy szczególnie uważać w zaroślach. Nigdy nie wiadomo, co może czaić się w ciemnym kącie lub pod drzewem.


Jeśli rozprawisz się z potworami i uciekniesz, w Burning Dead będziesz prawdziwym bohaterem. Nie każdy będzie mógł ukryć się przed przeciwnikami lub dać im godną odmową!

W grze jest dużo strzelania, więc doświadczenie w innych strzelankach będzie dodatkowym atutem. Nie zapominaj jednak, że w Burning Dead nie zawsze musisz działać otwarcie. Zachowaj rozsądną ostrożność (zwłaszcza w pierwszych godzinach gry).


Burning Dead jest ekscytujące, klimatyczne i dynamiczne. Stanie w jednym miejscu lub wybieranie jednego schronienia nie będzie działać. W grze Burning Dead potwory cały czas atakują. Zombie są w stanie cię znaleźć nawet w najbardziej nieprzeniknionym lesie.

Szczególną przeszkodą będą góry. Czy pamiętasz, jak różnorodna jest mapa Burning Dead?


Aby przejść przez góry, musisz ostrożnie wspiąć się na zbocze. Nie będziesz mógł się zrelaksować nawet podczas schodzenia. Potworom również trudno jest wspiąć się na wzgórze. Musisz nauczyć się robić to szybciej niż zombie, stale doskonaląc swoje umiejętności. Jeśli poruszasz się naprawdę szybko w dziczy (w dowolnym terenie), szansa na przeżycie wzrasta kilkakrotnie. Jak często musiałeś wcześniej wyruszyć w niebezpieczną podróż? Jak długo byłeś w lesie? Ta gra została zaprojektowana specjalnie dla tych, którzy kochają sporty ekstremalne, ale nie chcą ryzykować życiem. A ciemne lasy, strome zbocza i piękne zestawienia kolorystyczne tworzą niepowtarzalny smak. W Burning Dead zawsze panuje napięta atmosfera. Ale tak jest najlepiej! Często gracz po prostu nie ma możliwości utraty czujności. Burning Dead trzyma cię w napięciu przez cały czas!

Czy zdołasz przetrwać w postapokaliptycznym świecie?


Reklama

Pobierz Burning Dead 1.1.51

Nowości w tej wersji
Bug fixes and improvements
informacje ogólne
wersja 1.1.51 (7)
Data umieszczenia 2021-12-25 03:46
rozmiar 976.83 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje Vivid Unity na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/01/25 09:57
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |