Temple Run: Idle Explorers
0 (0)

Temple Run: Idle Explorers

Opis:

Temple Run: Idle Explorers  to nowa gra mobilna, która odsyła graczy do legendarnego Temple Run, który wiele lat temu był na fali popularności. Liczba instalacji oryginalnej gry może naprawdę zadziwić każdego użytkownika. W Temple Run: Idle Explorers poznasz głównego bohatera, ale w nowej odsłonie. To przyjazny dla użytkownika interfejs, oszałamiające kolory i jedna z najlepszych współczesnych adaptacji. Temple Run: Idle Explorers zostało stworzone z myślą o prawdziwych fanach, którzy pamiętają grę nawet po wielu latach.


Tutaj musisz zbierać złoto, odkrywać nowe terytoria, zwiększać poziom drużyny i stopniowo pompować. Temple Run: Idle Explorers znacznie różni się od oryginalnej gry, ponieważ był prostym biegaczem. Nowy projekt jest inny. Ale bohaterowie i potwory są tacy sami!


W Temple Run: Idle Explorers musisz spotkać nie tylko jedną postać, ale kilka naraz. Bohaterów legendarnego uniwersum można zbierać (nawet konieczne). Każdy z nich posiada własną moc, pozwalającą graczowi na zdobycie jeszcze większego bogactwa. Każdy bohater w Temple Run: Idle Explorers będzie na wagę złota! Stopniowo będziesz mógł zarobić tak dużo, że na wczesnych etapach gry nie mogłeś nawet o tym marzyć. Wymaga to jednak wysiłku.

Temple Run: Idle Explorers pozwala na zebranie własnego zespołu pracowników, dzięki którym zarobisz pieniądze. Na początku będą to bardzo małe kwoty, ale stopniowo dochody będą rosły. Ważne jest tylko regularne chodzenie do Temple Run: Idle Explorers i wykonywanie prostych zadań.


Fabuła gry toczy się w niesamowitym uniwersum, które musisz dokładnie zbadać. Ile sekretów skrywa Temple Run: Idle Explorers? Spróbuj rozwiązać jak najwięcej, aby otworzyć sobie drogę do bogactwa.

Po drodze napotkasz niebezpieczne przeszkody, ale nie zapominaj, jak trudna była (i nadal jest) oryginalna gra. Będziesz mógł pokonać wszystkich przeciwników i poradzić sobie z każdym problemem w Temple Run: Idle Explorers!


Reklama

Temple Run: Idle Explorers

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/01/27 09:44
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |