Deweloperzy Pro Kick Soccer
0 (0)

Deweloperzy Pro Kick Soccer

Opis:

Pro Kick Soccer  to gra piłkarska, która pozwala na stworzenie wyjątkowego klubu. Aby osiągnąć oszałamiający sukces, musisz zacząć karierę od dołu. Czy jesteś gotowy, aby przejść całą drogę?

W Pro Kick Soccer zawsze masz szansę być na szczycie. Będziesz potrzebować umiejętności budowania strategii. Nie obejdzie się bez umiejętności szybkiego podejmowania decyzji. Należy jednak pamiętać, że szczęście wpływa również na wynik każdego meczu. Czy odwiedzi cię na boisku?


Pro Kick Soccer pozwala brać udział w różnych rozgrywkach piłkarskich na różnych poziomach. Czy jesteś gotów od czasu do czasu udowadniać swoje umiejętności? Pamiętaj jednak, że porażka w Pro Kick Soccer nigdy nie resetuje twoich postępów. Od czasu do czasu możesz napotkać kłopoty, ale i tak osiągnąć zawrotny sukces.


Twórcy przygotowali różne tryby rozgrywki, aby gracz zawsze mógł znaleźć dla siebie coś nowego i interesującego. Początkujący powinni zwrócić szczególną uwagę na różnorodność trybów. Aby odnieść sukces w Pro Kick Soccer, musisz zdobyć różnorodne doświadczenie w grach, nauczyć się przewidywać działania przeciwników. A to jest niemożliwe, jeśli ciągle ćwiczysz w tych samych warunkach! Naucz się grać w jednym trybie i natychmiast przełącz się na inny, aby nie spowolnić swoich osobistych postępów.


Najlepiej ćwiczyć w walce ze sztuczną inteligencją. Jeśli uważasz, że gra z botami jest zawsze prosta i niesamowicie nudna, Pro Kick Soccer ma wszelkie szanse Cię zaskoczyć. Tutejsi przeciwnicy będą stale szukać twoich słabych punktów, aby wykorzystać moment. Jest wiele przydatnych rzeczy, których można się nauczyć z gry w boty w Pro Kick Soccer. Nie przegap tej szansy!

Twórcy Pro Kick Soccer pozwolili graczom wyrazić swoją indywidualność. Stwórz własny klub i znajdź najlepsze dla siebie logo zespołu. Możesz zmieniać kompozycję, skupiając się na osobistych doświadczeniach i wyjątkowych preferencjach. Ćwicząc w Pro Kick Soccer, osiągniesz coraz wyższe wyżyny. Spraw, aby klub stał się legendarny!


Reklama

Pobierz Deweloperzy Pro Kick Soccer 1.0.4

Nowości w tej wersji
* Improvements.
* Updated squads.
informacje ogólne
wersja 1.0.4 (4)
Data umieszczenia 2022-03-05 18:39
rozmiar 52.12 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Rasu Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/01/28 09:07
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |