Troll Face Quest - Kart Wars
0 (0)

Troll Face Quest - Kart Wars

Opis:

Troll Face Quest - Kart Wars pozwala kontrolować karty i cieszyć się dynamiczną rozgrywką, stawiając czoła niebezpiecznym przeciwnikom. Użyj dopalaczy i pędź do przodu, aby stać się najlepszym. Gdy zaczniesz grać w Troll Face Quest - Kart Wars, nie będziesz mógł odinstalować gry ze swojego urządzenia. To naprawdę wyjątkowy projekt w gatunku wyścigów, który zachwyci fanów szybkiej jazdy.

Twórcy zapewnili możliwość pokazania indywidualności. W Troll Face Quest - Kart Wars możesz preferować dowolną postać. Jakby tego było mało, istnieją unikalne skórki. Trudno pozostać w cieniu w Troll Face Quest - Kart Wars!


Jeśli nigdy nie jeździłeś gokartem, wyścigi będą dla Ciebie powiewem świeżego powietrza. Nawet na początku gry możesz otworzyć kilka modeli, ale reszta będzie pojawiać się stopniowo. Jak otworzyć wszystko? Po prostu zagraj w Troll Face Quest - Kart Wars i popraw swoje umiejętności! W grze znajdziesz nawet karty w kształcie owoców. Jesteśmy gotowi się założyć, że wcześniej nie mogłeś nawet o tym myśleć!

Gra posiada elementy areny. Przygotuj się do walki z innymi graczami! Twórcy gry Troll Face Quest - Kart Wars zapewnili duży wybór broni, co oznacza, że ​​na arenie można wykorzystać najskuteczniejsze. Utrudnij innym graczom, którzy chcą nabrać prędkości. W Troll Face Quest - Kart Wars nie obowiązują żadne przepisy ruchu drogowego. Twórz przeszkody i pułapki, aby wszystkich wyprzedzić.

Twórcy zwrócili szczególną uwagę na lokacje. Niektóre utwory wydają się naprawdę oszałamiające. Jazda na nich będzie dynamiczna i ekscytująca! Ale czy poradzisz sobie z trudną jazdą? Zainstaluj teraz Troll Face Quest - Kart Wars, aby sprawdzić swoje umiejętności.


Gra nie wymaga od użytkownika posiadania najnowocześniejszego urządzenia. Możesz go zainstalować na prawie każdym aktualnym smartfonie. Twórcom Troll Face Quest - Kart Wars udało się znaleźć najlepszy stosunek grafiki, spektakularnych zdjęć i wydajności.


Reklama

Pobierz Troll Face Quest - Kart Wars 0.2.0

Nowości w tej wersji
Bug fixes and minor user experience improvements.
informacje ogólne
wersja 0.2.0 (58)
Data umieszczenia 2021-11-22 15:10
rozmiar 112.36 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

READ

READ

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Spil Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/01/29 10:10
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |