Opis:

Gra Cats Soup to kliker na Androida, w którym nie można przegrać ani popełnić błędu. Gra została stworzona, aby zrelaksować się i odwrócić uwagę od tego, co się dzieje, zwłaszcza gdy w rzeczywistości dzieje się coś niewyobrażalnego. Jak sama nazwa wskazuje, gra dotyczy kotów, które będą gotować zupę i inne zdrowe potrawy.


Grę przygotowaliśmy w koreańskim studiu HIDEA, które do tej pory oferowało jedynie grę fabularną o wampirach, która mimo, że otrzymała milion pobrań, nie mogła stać się czymś popularnym. Ale nasz nowy produkt szybko osiągnął doskonałe wyniki, po zebraniu już ponad 5 milionów pobrań, z oceną 4,8.


Mechanika tego, co się dzieje, jest prosta i zrozumiała, zwłaszcza jeśli znasz już gatunek. Na skraju lasu (który można rozbudowywać w miarę postępów) zbudujesz różne konstrukcje. Głównymi są oczywiście miejsca do gotowania zup różnych formatów, ale nie zabraknie też soków warzywnych. Wszystkie dania będą przygotowywane przez koty, a każda konstrukcja będzie miała własną rasę, więc będzie kolekcja zwierzaków. Oprócz gotowania, koty uwielbiają tu odpoczywać, te budynki również Cię nie ominą. Już pierwszego dnia będziesz mógł nabyć staw, w którym będziesz mógł łowić i karmić koty. Nie brakuje również czapek, mebli i innych elementów personalizacyjnych. Każdą konstrukcję/kot/naczynie można przepompować, a środki na to pozyskamy właśnie ze sprzedaży gotowanych potraw i energii skumulowanej przez tereny rekreacyjne. W grze jest dużo treści i, szczerze mówiąc,śmiało można go uznać za nieskończony, ale jak w przypadku każdego innego klikera, jest jeden problem - szybko się nudzi. Niewielu osobom udaje się zatrzymać zawodników na dłużej.


Cechy gry Koty i zupa na Androida:

  • Słodkie koty, które staną się Twoimi bezpretensjonalnymi zwierzakami.
  • Dużo treści, w tym wiele parametrów, które musisz opracować i mini-gry, na przykład wędkarstwo.
  • Gra nie wymaga ciągłej uwagi, codzienne zadania można wykonać w zaledwie  2-3 rozmowy przez 5 minut.
  • W grze jest możliwość wydawania prawdziwych pieniędzy, ale szczerze mówiąc wcale nie jest to wymagane, nie ma z kim konkurować.

Wady gry:

  • Jak w przypadku większości klikaczy, rozgrywka szybko się nudzi.
  • Koty i to, co się dzieje, tworzą na ekranie swego rodzaju kakofonię, trzeba się do tego przyzwyczaić.

Podsumowując: grę Cats Soup można śmiało polecić wszystkim fanom przypadkowych klikaczy, ponieważ jest to najbardziej urocza i spokojna gra, która może naprawdę odpocząć i zrelaksować się bez pozostawiania poczucia niepokoju lub obowiązku.


Reklama

Pobierz Cats & Soup 1.8.8

Nowości w tej wersji
[1.8.8 Update]
- 7 Days of Gifts Season 4 added
- 1 new special facility ‘Observatory’ added
- 12 new pieces of furniture added
- Other bugs fixed
informacje ogólne
wersja 1.8.8 (128)
Data umieszczenia 2022-03-16 03:34
rozmiar 85.05 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

AD_ID

AD_ID

AD_ID

AD_ID

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje HIDEA na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.65★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/01/30 09:07
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |