Snowboard Party: World Tour
0 (0)

Snowboard Party: World Tour

Opis:

Snowboard Party: World Tour  to gra mobilna, w której musisz przymierzyć się do roli snowboardzisty. Nabierz adrenaliny i naucz się zjeżdżać po stromych zboczach! Ćwicz, kończ złożone kombinacje i zostań prawdziwym profesjonalistą. Aby uzyskać żywe emocje, nie musisz ryzykować swojego zdrowia i życia.


Stopniowo zdobywasz punkty, które możesz wydać na umiejętności pompowania. Pomoże to znacznie poprawić umiejętności i uprościć dalsze postępy w Snowboard Party: World Tour. Gra posiada ogromną ilość sprzętu, z którego możesz skorzystać podczas zejścia. W sumie istnieje ponad 80 gatunków.

Snowboard Party: World Tour można również rozegrać ze znajomymi. Pokaż swoje umiejętności znajomym. Czy możesz stać się najlepszym?

Zmień jeźdźca według własnego gustu! Zdobądź różnorodne skórki, aby wyrazić swoją osobowość w Snowboard Party: World Tour. W grze spotkasz zarówno skórę zombie, jak i skórę obcego. I wiele innych! Odblokuj dodatkową zawartość, ciesząc się dynamicznymi wyścigami.

W Snowboard Party: World Tour możesz nawet zmienić wygląd swojej deski! Wybierz skórkę spośród 50 dostępnych.


Najbardziej uderzającym wyróżnikiem projektu jest grafika. To jest dokładnie to, co rzuca się w oczy zaraz po premierze Snowboard Party: World Tour. Twórcy starali się przybliżyć grę do rzeczywistości. I zrobili to! Ciesz się atmosferą i otoczeniem podczas Snowboard Party: World Tour.

Gra oferuje ogromną różnorodność trybów. Tutaj nigdy nie będziesz stać w miejscu. Możesz doskonalić swoje umiejętności bez końca, ćwicząc w różnych warunkach. Jeśli jesteś początkującym graczem, zalecamy zapoznanie się z każdym z trybów dostępnych w Snowboard Party: World Tour, aby w pełni zrozumieć grę i znaleźć swój ulubiony.

Twórcy zwrócili szczególną uwagę na zarządzanie. Jego domyślne ustawienia nie są odpowiednie dla wszystkich. Różni użytkownicy mają różne nawyki, więc każdy powinien mieć możliwość samodzielnego dostosowania kontroli. W Snowboard Party: World Tour zostało to zrealizowane!


Reklama

Pobierz Snowboard Party: World Tour 1.7.2.RC

Nowości w tej wersji
Thanks for updating to the latest version of Snowboard Party World Tour! We appreciate your continued support!

Included in this release:
* Many bug fixes
* Improved support for newer devices

Want to connect? Drop us a line at contact@maplemedia.io
informacje ogólne
wersja 1.7.2.RC (73)
Data umieszczenia 2022-04-14 13:52
rozmiar 49.9 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/01/31 09:43
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |