Dojo Fight Club
0 (0)

Opis:

Dojo Fight Club  to gra mobilna, w której musisz stać się legendarnym artystą sztuk walki. Początkowo zadanie wydawało się trudne, ale z biegiem czasu wygrywanie bitew z profesjonalistami stało się dla Ciebie czymś powszechnym.

W Dojo Fight Club masz szansę zostać doświadczonym mentorem dla wielu uczniów. Przekaż im najlepszą wiedzę, którą sam zdobyłeś dzięki doświadczeniu! Gra zaczyna się od tego, że pod twoją kontrolą przechodzi mały ośrodek szkoleniowy.


W Dojo Fight Club szkolisz studentów nie bez powodu. Kiedy osiągną pewne wyżyny, czas iść na zawody. Wtedy jest szansa na zdobycie pieniędzy, które w przyszłości zostaną przeznaczone na ulepszenie i udoskonalenie ośrodka szkoleniowego. Nie zapominaj, że aby uzyskać najlepszy wynik i maksymalny zysk, musisz stale inwestować w swój biznes. Mając więcej finansów i więcej terytorium, będziesz w stanie szkolić uczniów jeszcze skuteczniej, zdobywając większe nagrody.

W Dojo Fight Club musisz pokonać graczy z całego świata. Opracuj najlepszą metodologię szkolenia. Zawsze pamiętaj, że nauczyciel jest po prostu zobowiązany do bycia dobrym wojownikiem.


Jeśli dopiero zaczynasz walczyć w Dojo Fight Club, nie ma sensu martwić się, że na arenie od czasu do czasu spotkasz profesjonalistów. Gra posiada system ocen, na podstawie którego wybierani są przeciwnicy. Walka zawsze będzie trudna! Stracenie zainteresowania Dojo Fight Club jest prawie niemożliwe, ponieważ każde nowe zwycięstwo wiąże się z nowym wyzwaniem. Jest mało prawdopodobne, aby profesjonalista mógł się czegokolwiek nauczyć, jeśli walczy z początkującymi.


Możliwości rozwoju w Dojo Fight Club są niemal nieograniczone. Możesz rozwijać i ulepszać nie tylko swoje centrum, ale także otwierać nowe lokalizacje. Aby odnieść sukces w Dojo Fight Club, trzeba być nie tylko doskonałym strategiem i wojownikiem, ale także menedżerem. Ta gra jest bardziej o biznesie, zarządzaniu i uczeniu się niż o walce. To właśnie odróżnia Dojo Fight Club od wielu podobnych projektów, które kiedykolwiek były dostępne w Google Play.


Reklama

Dojo Fight Club

Wszystkie aplikacje Codigames na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/02/02 09:47
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |