Opis:

Jewel Empire  to mobilna gra na Androida, w której musisz rozwiązywać zagadki trzy w rzędzie. Możesz się nim cieszyć zawsze i wszędzie. Jewel Empire nie wymaga połączenia z Internetem. Zarządzanie jest intuicyjne, a podczas gry użytkownik nie zauważa upływu czasu. To jest sekret popularności Jewel Empire. Projekt szybko zdobył sympatię publiczności na platformie Google Play i nadal aktywnie się rozwija.


Jeśli uważasz, że w grach typu „dopasuj 3” chodzi o stukanie i przesuwanie, Jewel Empire zmieni zdanie. Tutaj musisz ustalić myślenie strategiczne i szybko znaleźć opłacalne kombinacje. Początkujący będą potrzebować czasu na poznanie pola gry, ale doświadczony użytkownik będzie w stanie znaleźć najlepsze rozwiązanie w ciągu zaledwie sekundy. Jewel Empire to praktyka i ciągły rozwój zdolności intelektualnych.

Ćwicz regularnie, aby zostać najlepszym mistrzem w Jewel Empire. Zbierz maksimum z dostępnych punktów. Na pierwszym starcie gracze najczęściej działają chaotycznie, ale po debugowaniu własnego algorytmu.


W Jewel Empire przedmioty są umieszczane na polu w różnych sekwencjach. Musisz znaleźć krok, który pozwoli Ci połączyć maksymalną ich liczbę. Ta technika daje najwięcej punktów. Mianowicie zebranie maksimum jest ostatecznym celem każdej imprezy w Jewel Empire!

Tutaj możesz odłączyć się od gry i wrócić w dowolnym momencie. Partnerzy na tym nie ucierpią. Jewel Empire to tylko twoje strategie i umiejętności. To uniwersalny „zabójca czasu”, który nadaje się na nudną przerwę, podróż w transporcie i samotny wieczór.


Powszechnie przyjmuje się, że wszystkie podobne łamigłówki są do siebie podobne, rzadko niosą ze sobą różnorodność. Wygląda na to, że łączenie przedmiotów szybko się znudzi? Następnie wypróbuj inne tryby. Zacznij ćwiczyć Jewel Empire od podstaw, abyś mógł bez pośpiechu odkrywać przedmioty na boisku. A potem dołącz do gry na chwilę, aby połaskotać swoje nerwy!


Reklama

Pobierz Jewel Empire 3.1.26

Nowości w tej wersji
- Bug fixes!
informacje ogólne
wersja 3.1.26 (64316)
Data umieszczenia 2021-06-25 14:28
rozmiar 23.69 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/02/03 09:50
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |