Opis:

Arcrobo  to ciekawa i dynamiczna strzelanka na urządzenia mobilne. Możesz swobodnie poruszać się po boisku i korzystać ze specjalnych umiejętności. Ćwicz i ulepszaj, aby zostać najlepszym mistrzem Arcrobo!

Twórcy nie starali się osiągnąć efektu realizmu. Arcrobo musiał być jasny i niepowtarzalny. Twórcom udało się dobrać harmonijne kolory i opracować urocze modele bohaterów, od których po prostu nie można oderwać wzroku. Tak więc Arcrobo zdobył popularność opinii publicznej. Ta gra spodoba się zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

W Arcrobo musisz zbierać postacie do własnej kolekcji. Każdy z bohaterów posiada unikalne umiejętności w walce. Wypróbuj je wszystkie, aby znaleźć właściwą!


Początkujący nie powinni wiązać się z jednym bohaterem. Przetestuj wszystkie postacie i odkryj do maksimum możliwości każdego z nich. Przemyśl własne strategie, aby każda kolejna walka w Arcrobo była ciekawa i nieprzewidywalna.


Przebijając się przez wrogów, znajdziesz unikalną technikę, która stanie się Twoim znakiem rozpoznawczym. W Arcrobo cała twoja uwaga będzie zawsze skupiona na ekranie. Tutaj nie możesz nacisnąć kilku przycisków i wyjść. Gra będzie wymagała dużej ilości strzałów, co oznacza, że ​​każda akcja w przyszłości ma szansę stać się decydującą. Podejmuj decyzje w jak najkrótszym czasie, rozglądając się po całym polu.


Arcrobo ma do dyspozycji szeroką gamę broni. Jednak żadne działo nie będzie działać poprawnie, jeśli gracz nie opracował strategii. Jak daleko chciałbyś strzelać? Z jaką siłą? Testuj różne strategie, stopniowo otwierając nowe możliwości. Arcrobo może być nieprzewidywalny. I musisz dostosować się do postępów w grze.


Kiedy osiągniesz naprawdę imponujące wyniki, będzie szansa na zmierzenie się z najlepszymi z najlepszych. Arcrobo posiada światowy system rankingowy. Tutaj możesz rywalizować z najbardziej utytułowanymi graczami na świecie. Ale żeby wygrać, będziesz musiał długo i ciężko pracować, codziennie logować się do Arcrobo, poświęcić wystarczająco dużo czasu na ćwiczenia i doskonalenie.


Reklama

Pobierz Arcrobo 1.2.5a

Nowości w tej wersji
- Added daily missions, daily shop
- Added Battle Pass
- Client stabilization
informacje ogólne
wersja 1.2.5a (40)
Data umieszczenia 2022-04-04 17:04
rozmiar 91.61 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Byte studio na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
0.5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/02/04 09:51
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |