Undead Invasion
0 (0)

Opis:

Undead Invasion  to pikselowa gra mobilna w stylu retro, w której musisz spróbować roli odważnego bohatera w świecie fantasy. Undead Invasion to ekscytujące bitwy z nieumarłymi i liczne wyczyny bojowe. Czy jesteś gotowy zmierzyć się z potworami i zapamiętać najlepsze gry z przeszłości? Chcesz cieszyć się wyjątkową rozgrywką?


Jeśli szukałeś czegoś nietypowego (i bez zbędnych wymagań sprzętowych), Undead Invasion może być powiewem świeżego powietrza na rynku monotonnych i przewidywalnych projektów.


Twórcy stworzyli grę z wielką chęcią przyciągnięcia uwagi dorosłej publiczności. Undead Invasion ma grafikę pikselową, więc wiele dzieci uzna ją za nudną. Okazało się jednak, że projekt może przyciągnąć zupełnie inne osoby. Undead Invasion jest wystarczająco dobry, aby spodobać się szerokiemu gronu użytkowników.


Projekt dopiero się zaczyna. Nawet teraz wersja z Google Play jest dopiero na etapie testów. Nie oznacza to jednak wcale, że z gry nie można się cieszyć. Projekt jest już na tyle dobry, że można go z dumą zaprezentować entuzjastycznej publiczności. Ale w niedalekiej przyszłości Undead Invasion zostanie szybko ulepszona i dopracowana. Aktualizacja zawartości będzie dobrą wiadomością dla prawdziwych fanów.


W Undead Invasion musisz przejść poziom po poziomie, za każdym razem otwierając nowe horyzonty. W przyszłości deweloperzy chcą wprowadzić jeszcze więcej lokacji, więcej treści. Ale teraz możesz cieszyć się różnorodnością!

Nie będzie problemów z wyborem bohatera. Tutaj twórcy Undead Invasion zaprezentowali dużą zmienność. Każdy bohater ma unikalne cechy i umiejętności. Wybierz tego, który zarządza najwygodniej. Początkujących zachęcamy do przetestowania wszystkich postaci.


W Undead Invasion zostaną dodane nie tylko nowe lokacje, techniki i bohaterowie. Twórcy planują wprowadzić od siebie różne tryby. Zanim gracze otworzą zupełnie nowy poziom gry. Czekajcie na aktualizacje Undead Invasion!


Reklama

Pobierz Undead Invasion 1.0beta32

Nowości w tej wersji
Added new level: "Motherlode". Fixed one or two bugs.
informacje ogólne
wersja 1.0beta32 (32)
Data umieszczenia 2017-08-30 12:26
rozmiar 37.97 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje Ben Garrett na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1.4★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/02/05 09:54
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |