Applaydu & Friends Przyjazna dzieciom
0 (0)

Applaydu & Friends Przyjazna dzieciom

Opis:

Applaydu Friends  to mobilny plac zabaw idealny dla dzieci w  wieku 7+ . Twórcy starali się stworzyć bezpieczną przestrzeń, która pomoże zorganizować rozwijający się wypoczynek dla każdego dziecka. Applaydu Friends nie zawiera przekleństw ani przemocy. Rodzice mogą czuć się spokojni, gdy dziecko patrzy na ekran urządzenia mobilnego. Gra posiada wiele możliwości komunikacji pomiędzy graczami, a każdy użytkownik może tworzyć własne treści wideo.


Applaydu Friends oferuje przetestowanie szerokiej gamy bohaterów, których można odblokowywać stopniowo. Im dłużej dziecko cieszy się grą, tym więcej możliwości się otwiera. Zawsze istnieje zachęta do dalszego grania w Appledu Friends!

Twórcy dodali animowane emotikony. W Applaydu Friends gracze zawsze mają okazję rywalizować w ekscytujących wyścigach i realizować swój potencjał! Aplikacja pomaga rozwinąć reakcję. To zabawna gra, którą Twoje dziecko z pewnością pokocha!

Applaydu Friends można również bawić się z przyjaciółmi. Gra ma wiele czynności. W towarzystwie dzieci zawsze znajdzie coś dla siebie. Jest mało prawdopodobne, aby ktokolwiek z Applaydu Friends się z tym nie zgodził.


Dzieciom może być trudno opanować gry mobilne, ale ta jest niezwykle prosta. Zapoznanie się z interfejsem i poznanie pełnego zakresu możliwości zajmie trochę czasu. Ale nowe opcje będą się otwierać stopniowo. Applaydu Friends został zaprojektowany z myślą o każdym dziecku powyżej siódmego roku życia.

Jeśli na jakimkolwiek etapie pojawią się trudności, zawsze możesz skorzystać z pomocy rodziców. Applaydu Friends znacznie uprości komunikację między dziećmi i dorosłymi, pomagając wzmocnić relacje oparte na zaufaniu.

Pozwól deweloperom stworzyć bezpieczną i wygodną przestrzeń, zawsze powinieneś interesować się hobby Twojego dziecka. Kiedy rodzic pomaga nauczyć się czegoś naprawdę interesującego, dziecko zaczyna mu ufać znacznie bardziej. Odkryj wspaniały świat Applaydu Friends!


Reklama

Applaydu & Friends Przyjazna dzieciom

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/02/06 09:37
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |