Combat Master
4.5 (4)

Opis:

Combat Master  to gra mobilna i pierwszoosobowa strzelanka, która zgromadziła wokół siebie wielu fanów. To naprawdę wyjątkowy projekt, który oferuje dynamiczną rozgrywkę i ekscytujące walki. Combat Master spodoba się dorosłym graczom, którzy odwiecznie poszukują emocji.

Grafika w grze może zaskoczyć nawet doświadczonych graczy. Twórcy zaoferowali naprawdę realistyczne środowisko. Chcesz bez końca odkrywać mapę w Combat Master.


Nie tylko teren wydaje się realistyczny. Najlepsze trendy graficzne w grach mobilnych dotyczą również broni. W Combat Master wszystko przyczynia się do pełnego zanurzenia się w grze. Graczowi wydaje się, że wszystko, co dzieje się na ekranie, rozgrywa się w rzeczywistości. Jeśli chodzi o dynamiczną strzelankę, to gra od pierwszych minut powoduje potężne zastrzyki adrenaliny. O tym marzą wszyscy poszukiwacze mocnych wrażeń!


Wygodna gra w Combat Master możliwa jest tylko na nowoczesnych i wydajnych urządzeniach. Niektórzy użytkownicy zostawiający recenzje narzekali na opóźnienia i hamowanie. I to nie jest zła optymalizacja! Combat Master będzie w pełni zadowolony z tych, którzy są przyzwyczajeni do podążania za technologią i preferują najlepszych.

Jeśli jesteś właścicielem przestarzałego urządzenia, programiści udostępnili alternatywne opcje. Możesz dostosować grę, jak chcesz!


Nie masz możliwości cieszenia się pięknem otoczenia, ale gra nadal będzie dostępna. Zmniejsz ustawienia grafiki i ciesz się naprawdę wysokiej jakości projektem.

Ci, którzy chcą zacząć grać w Combat Master, skorzystają z umiejętności nabytych w innych strzelankach. Możesz też strzelać bez nich, ale gra nie pozostawia żadnych ustępstw. Szczęście tym, którzy już wiedzą, jak strzelać! Jeśli nie, będziesz potrzebował trochę więcej czasu, aby opanować mistrza walki na odpowiednim poziomie. Ale gracze, którzy regularnie ćwiczą, będą mogli rozpocząć pełnoprawną walkę za kilka tygodni (nawet w walce z absolutnymi profesjonalistami).

Combat Master jest dynamiczny, różnorodny i niesamowicie piękny. Dołącz teraz!


Reklama

Pobierz Combat Master 0.5.17

Nowości w tej wersji
- New Mode Combat Master: blazing fast mini-royale.
- Weapon bashes -- knock out your enemies with a bash, stab or uppercut.
- Use your fists to resolve disputes.
- New Mode Deathmatch: free for all!
- Select game modes via Quick Play button.

Many minor improvements on the way to a bigger super-update!

Thank you for your love and greatest support -- we are here for you!
Love,
Alfa Bravo Team
informacje ogólne
wersja 0.5.17 (5017)
Data umieszczenia 2022-01-19 14:20
rozmiar 572.06 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/02/07 09:40
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |