Opis:

WonderRun  to gra mobilna osadzona w fantastycznym świecie o hipnotyzującym pięknie. Tutaj musisz przejąć kontrolę nad prowadzeniem głównego bohatera. Mijać kolejne lokacje, stopniowo posuwając się do przodu. Radź sobie z różnymi niebezpieczeństwami, które spotkają Cię po drodze. WonderRun jest nieprzewidywalny i niesamowicie interesujący. A gra ma wszelkie szanse zadowolić szerokie grono użytkowników.


Twórcy zwrócili szczególną uwagę na tworzenie świata. Nie próbowali przybliżać lokacji do realizmu. Twórcy znaleźli swój własny styl, który stał się znakiem rozpoznawczym projektu. Wszystkie delikatne kolory idealnie ze sobą łączą, a zabawne i często urocze postacie na długo pozostają w pamięci. Niemal nie da się zapomnieć o doświadczeniu zdobytym w WonderRun. Poznaj książkę i rozpocznij ekscytującą podróż po bajkowym świecie!

Sterowanie w WonderRun jest intuicyjne. Klikając po lewej stronie ekranu, wykonujesz skok. Aby zaatakować, kliknij po prawej stronie.


W WonderRun będziesz musiał stale zbierać monety, ponieważ z ich pomocą możesz korzystać z różnych ulepszeń dla swojej postaci. Nie przegap tej okazji. Zdobądź wszystko, czego potrzebujesz przy pierwszej okazji.

WonderRun stał się rzadką grą w swoim gatunku, w której można prześledzić prawdziwą fabułę. Naprawdę chcesz wiedzieć, co dalej. Cała historia nie jest opowiedziana w pierwszych minutach po starcie. Początkujący będą trochę zdezorientowani, ale wkrótce sytuacja się wyjaśni.


Kiedy po raz pierwszy uruchamiasz WonderRun, może wydawać się, że jest to projekt stworzony dla młodszej publiczności. Ale gra naprawdę stanowi wyzwanie dla gracza. Jest mało prawdopodobne, że dziecko będzie w stanie przejść przez naprawdę trudne lokacje, aby zrozumieć pełną głębię fabuły WonderRun.

Ten projekt jest dla dorosłych, którzy chcą być w bajkowym świecie, zdać testy i cieszyć się niesamowitym komponentem wizualnym.

WonderRun przypadnie do gustu różnym osobom, ponieważ każdy może znaleźć w nim coś dla siebie.


Reklama

WonderRun

Wszystkie aplikacje HiJump na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/02/08 09:50
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |