Opis:

ChocoboGP  to prosta gra mobilna, w której sterujesz zabawnymi postaciami. Idź do przodu, aby dotrzeć do mety. Polecenia w ChocoboGP są niezwykle proste, interfejs jest prymitywny, a sterowanie można opanować w kilka sekund. Ten projekt został opracowany dla szerokiego grona użytkowników. Spodoba się zarówno dorosłym, jak i dzieciom, profesjonalistom i zupełnie początkującym. ChocoboGP ma wszelkie szanse, by stać się znakomitym „zabójcą czasu”, ale przegrywa z wieloma popularnymi projektami graficznymi. Ale nawet tutaj można znaleźć zalety.

ChocoboGP nie wymaga nowoczesnego i wydajnego urządzenia. Możesz go uruchomić na dowolnym smartfonie.


Po drodze znajdziesz monety, za pomocą których możesz w przyszłości kupić różne ulepszenia. Odkrywaj nowe lokacje lub przechodź przez poprzednie, osiągając doskonałość. W ChocoboGP możesz zebrać tyle zasobów, ile chcesz. Ale wszystko wymaga czasu.

Chcesz rywalizować z innymi graczami i bić rekordy najlepszych? Następnie spójrz na stół! Ukończ lokacje w ChocoboGP w jak najkrótszym czasie, zbierając jak najwięcej monet.


Na początku możesz spędzić sporo czasu na poziomach, ale potem umiejętności się poprawią. W przyszłości będziesz mógł przejść przez pierwsze lokacje w kilka sekund.

ChocoboGP to ciągła praktyka. Ta gra pozwoli Ci uniknąć nudy w każdej sytuacji.

Na początku ChocoboGP może wydawać się monotonne, ale twórcy dodali wiele nieoczekiwanych przeszkód. Staraj się nie tracić kontroli w żadnej sytuacji.


Ta gra opowiada o tym, jak dwóch przyjaciół wyruszyło w poszukiwaniu skarbu. Jeśli chcesz podążać za ideą twórców, zbierz jak najwięcej monet.

Opinie użytkowników Google Play dotyczące jakości ChocoboGP są podzielone. Niektórzy nazywają tę grę nudną, inni twierdzą, że jest świetna dla dzieci. ChocoboGP jest dostępne dla graczy w każdym wieku!

Zacznij grać, aby poczuć nostalgię i poczuć się jak prawdziwy poszukiwacz przygód. ChocoboGP potrafi mile zaskoczyć.


Reklama

Pobierz ChocoboGP 1.0.0

informacje ogólne
wersja 1.0.0 (265)
Data umieszczenia 2022-02-06 11:55
rozmiar 108.17 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/02/09 09:54
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |