Pocket World 3D
0 (0)

Opis:

Pocket World 3D  to mobilna gra logiczna 3D, która zawładnęła umysłami wielu graczy. Projekt cieszy się dużą popularnością na platformie Google Play. Od Pocket World gracze 3D z całego świata są szaleni.


Główny sekret tkwi w komponencie wizualnym. Wybierając nową układankę, gracze od razu zwracają uwagę na styl i design. Gra powinna przyciągać z niej tylko zrzuty ekranu. Gdyby Pocket World 3D nie był wygodny, harmonijny i zapadał w pamięć, nie zyskałby takiej popularności.

Cechą charakterystyczną projektu jest uderzające podobieństwo do rzeczywistości. W Pocket World 3D musisz zbierać modele konstrukcji, które całkowicie kopiują te prawdziwe. Deweloperzy dodali sporo detali, ale to nie sprawiło, że zagadka była wyjątkowo trudna. Pocket World 3D jest idealny zarówno dla nastolatków, jak i dorosłych (z dowolnym doświadczeniem w grach). Gra pozostała medytacyjna i relaksująca. To świetny sposób na odwrócenie uwagi od zgiełku!


W Pocket World 3D możesz w pełni pokazać swój talent architekta, czerpiąc prawdziwą przyjemność z konstruowania budynków. Twórcy aktywnie wspierają projekt, dzięki czemu w grze pojawiają się nowe budynki. Pospiesz się, aby zebrać je wszystkie!


Pocket World 3D ma setki różnych scenariuszy gry. Cały świat zmieści się w Twoim smartfonie! Ciesz się każdym (metodą prób i błędów). Na początku Pocket World 3D może wydawać się skomplikowane, ale w rzeczywistości okazuje się, że każdy poradzi sobie z zadaniem.


Twórcy zwrócili szczególną uwagę na ścieżkę dźwiękową, dodając do gry muzykę klasyczną. Pocket World 3D odpręża, przyciąga uwagę i pozwala skoncentrować się na budynku. Rozwijaj swoje myślenie, ciesząc się wyważoną rozgrywką.

W Pocket World 3D nie musisz się spieszyć. Rozwiązuj zagadki we własnym tempie, opanuj różnorodne możliwości. Sprawdź interfejs osobno, aby dowiedzieć się wszystkiego, co jest dostępne w grze.

Gracze mogą kontaktować się z twórcami i bezpośrednio wpływać na dalszy rozwój Pocket World 3D!


Reklama

Pobierz Pocket World 3D 2.1.0

Nowości w tej wersji
The new version is here!
[Star Wish]
New theme "The Legend of King Arthur". He is the leader of the Knights of the Rounds and the most legendary king of ancient Britain.
Re-open theme "Jewelry Quarter"

[new city]
Eros Island, Cyprus

[Garden]
New garden "Colorful Palace" is ready , and the Maximum level limit increased to level 200.

[Character upgrade optimization]
There is no “Adventure”level limit when you upgrade character.
Go and upgrade your character!
informacje ogólne
wersja 2.1.0 (20010100)
Data umieszczenia 2022-04-16 22:23
rozmiar 216.4 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

AD_ID

AD_ID

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/02/10 09:33
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |