Opis:

Racing World  to realistyczny mobilny symulator wyścigów, który oferuje graczom ogromny wachlarz możliwości. Musisz wyprzedzić rywali, aby jako pierwszy dotrzeć do mety.


Ale czy możesz od razu zacząć regularnie wygrywać? Nie. W Racing World ilość godzin spędzonych w grze wpływa na twoje umiejętności. Im więcej ćwiczysz, tym wyższy procent wygranych. Musisz walczyć z graczami w czasie rzeczywistym. I mogą mieć duże doświadczenie w wyścigach!

Początkujący nie powinni denerwować się porażkami. Lepiej uważnie monitorować poczynania zwycięskiego przeciwnika. Wtedy jest szansa na odkrycie nowych technik i taktyk.


Racing World ma ogromną różnorodność różnych torów. Wybierz ten, w którym chcesz teraz jeździć. Może to być teren ledwo przejezdny lub płaska droga. Nawyki wpłyną na Twoje preferencje. Nie bez poziomu gry! Jeśli zawsze chciałeś usiąść za kierownicą, ale nigdy nie miałeś prawa jazdy, Racing World może spełnić Twoje marzenie.


W grze jest dużo samochodów. Z czasem będziesz mógł wypróbować każdą z nich (i wybrać tę, która Ci odpowiada). Twórcy zwrócili szczególną uwagę na fizykę, dzięki czemu prowadzenie nawet najbardziej nieprzewidywalnego pojazdu nie będzie stanowić problemu. Przyzwyczaj się do zachowania samochodów w Racing World, ale nie skupiaj się na jednym modelu. Wybierz różne rzeczy, aby przewidzieć zachowanie rywali na drodze.


Jeśli nie chcesz walczyć z innymi graczami, zawsze możesz rozpocząć kampanię dla jednego gracza. Myślisz, że to nudne? Zło! Tryb pojedynczy w Racing World będzie świetną okazją do nauczenia się nowych rzeczy, wypróbowania maksimum dróg i samochodów. Taki start może zapewnić wysoki procent wygranych w przyszłości.

Powiedz znajomym o grze, aby dołączyli do klubów i rywalizowali ze sobą. Czy zdołasz pokonać wszystkich i zostać absolutnym mistrzem Racing World?

W grze spotkasz przeciwników z różnych części świata. Tutaj nie potrzebujesz komunikacji! Wszystko czego potrzebujesz to doświadczenie w grach i wiele godzin w Racing World.


Reklama

Pobierz Racing World 0.1.0.551.0

Nowości w tej wersji
Initial release
informacje ogólne
wersja 0.1.0.551.0 (551)
Data umieszczenia 2022-02-09 10:39
rozmiar 1.57 GB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
0.5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/02/11 09:35
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |