Opis:

Stealin  to mobilna gra rytmiczna, która okazała się niezwykle kontrowersyjna. Tutaj musisz dołączyć do generała Bradleya, aby walczyć z generałem Stilinem. W Stealin gracze będą musieli zaprowadzić pokój na świecie, ale o to będą musieli walczyć. Podbijaj nowe terytoria, aby stać się silniejszym i wzmocnić swoją moc!


Niektórzy użytkownicy są zachwyceni Stealinem, inni narzekają na wady. Deweloperzy są dopiero na początku swojej twórczej podróży. Projekt aktywnie się rozwija, co oznacza, że ​​już niedługo wiele błędów zostanie naprawionych.


Stealin jest odpowiedni dla dorosłych graczy, którzy wiedzą, jak budować strategie, podejmować szybkie decyzje, które całkowicie zmieniają bieg wydarzeń na mapie. Udowodnij, że jesteś zdeterminowanym i potężnym przywódcą.

Przejmij kontrolę nad najpotężniejszym czołgiem. Tylko z pomocą technologii możesz wygrać! Stealin otwiera wiele możliwości wdrażania unikalnych strategii i po prostu musisz wypróbować je wszystkie.

Gra przykuwa uwagę i budzi żywe zainteresowanie, które jest nieustannie podsycane kolejnymi zwycięstwami. Stealin jest całkowicie wyjątkowy. Zasadniczo różni się od wielu gier mobilnych prezentowanych w Google Play. Tutaj nie będziesz mógł w pełni wykorzystać wiedzy i umiejętności zdobytych w innych projektach. Poznaj historię budowy czołgów i buduj swoją siłę!


W Stealin dostępnych jest obecnie 36 ciekawych poziomów, podczas których będziesz musiał skorzystać z różnorodnych strategii. W miarę postępów w Stealin robi się coraz ciekawiej! Pojawiają się nowi wrogowie i przeszkody, co oznacza, że ​​nigdy nie możesz dokładnie powiedzieć, jak zmieni się sytuacja w tej lub innej bitwie. Pozostaje tylko spróbować, uzyskać ciekawe doświadczenie.


Stealin wyróżnia się prostym sterowaniem. Chociaż tutaj musisz stworzyć własną taktykę, nie ma nic prostszego niż zaangażowanie się w ten proces. Wystarczy przesunąć i przytrzymać palec, aby się poruszać. Jeśli chcesz uchwycić kawałek ziemi, musisz także przesunąć palcem po ekranie. Stealin jest dostępny dla absolutnie każdego!


Reklama

Pobierz Stealin 1.1.54

Nowości w tej wersji
Fix for application crash on some Android devices
informacje ogólne
wersja 1.1.54 (534)
Data umieszczenia 2020-10-11 22:05
rozmiar 71.08 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/02/13 09:51
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |