Opis:

Quest Hunter  to gra mobilna i innowacyjna gra RPG akcji, w której gracz może samodzielnie zmienić historię. Tutaj wszystkie dalsze zdarzenia zależą od wyboru, jakiego użytkownik dokonuje w takim czy innym czasie. W Quest Hunter znajdziesz wiele skarbów i kosztowności, sekretów i łamigłówek, długi i ekscytujący proces zdobywania poziomów. Twórcy pracowali nad wyjątkowym projektem, aby zapewnić fanom niezapomniane wrażenia. Quest Hunter można bawić się zarówno we wspaniałym odosobnieniu, jak i w towarzystwie przyjaciół. Co wybierasz?


Grając w fabularną grę RPG, możesz wizualnie ocenić konsekwencje własnego wyboru. W Quest Hunter dowiesz się, jak zdradzieckie potrafią być inne postacie. Musisz rozwikłać skomplikowany łańcuch. Ale w tym celu będziesz musiał dokonać właściwego wyboru w dialogach! Staraj się unikać negatywnych konsekwencji i zapoznaj się z maksymalną zawartością Quest Hunter. Twoja misja jest znacznie większa niż ratowanie własnego życia. W Quest Hunter będziesz musiał wziąć odpowiedzialność za cały świat!

Nie ma wątpliwości, że o wiele łatwiej przejść skomplikowaną grę fabularną w towarzystwie przyjaciół. Zbierz własny zespół, z którego każdy będzie w kontakcie.

Quest Hunter jest idealny dla tych, którzy są przyzwyczajeni do szukania wrażeń w ciemnych lochach. To wyjątkowa rozgrywka i niesamowita atmosfera! Quest Hunter to okazja, aby stać się częścią wielkiego planu, który zadziwi każdego nieprzygotowanego użytkownika w skali.


Będziesz musiał poprawić nie tylko swoje umiejętności, ale także swój charakter. Quest Hunter różni się tym, że wyrównywanie bohatera nie staje się przykrym obowiązkiem. Podczas gry będziesz rozwijać się organicznie. Szczególnie przydatne będą przedmioty, które napotkasz po drodze. Ta zbroja i broń to najłatwiejszy sposób na zwiększenie twojej mocy. Mikstury i bomby, które można wytworzyć bez ograniczeń, pomogą w bitwach. Twórcy Quest Hunter zapewnili wiele alternatywnych i dodatkowych możliwości, aby stać się silniejszym.


Walcz ze zwykłymi potworami i entuzjastycznie przygotuj się do walki z każdym nowym bossem! Rozpocznij swoją podróż w Quest Hunter.Reklama

Pobierz Quest Hunter 1.0.39

Nowości w tej wersji
bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.0.39 (10)
Data umieszczenia 2022-02-13 14:48
rozmiar 552.62 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/02/14 09:43
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |