Jackass Human Slingshot
0 (0)

Jackass Human Slingshot

Opis:

Jackass Human Slingshot  to oficjalna gra mobilna Jackass i niezwykły mobilny biegacz, w którym sterujesz zabawnym bohaterem. Idź do przodu, aby od czasu do czasu ustanawiać nowe rekordy. Jackass Human Slingshot jest idealna dla tych, którzy chcą zabić czas. Na początku będziesz musiał skoncentrować się na grze, ale pewnego dnia będziesz mógł sterować bohaterem bezpośrednio podczas rozmowy. Jackass Human Slingshot jest odpowiedni dla tych, którzy chcą wejść w interakcję ze swoim ulubionym bohaterem, zmęczonym zwykłymi biegaczami, gdzie wszystko wydaje się przewidywalne.

Zdobądź hojne nagrody i odblokuj nowe stroje, aby urozmaicić rozgrywkę.


Choć Jackass Human Slingshot nie jest projektem fantastycznie popularnym, gra nie odstaje od swoich odpowiedników pod względem komponentu wizualnego.

Gra wydaje się być idealna, jednak wielu użytkowników narzeka na problemy z optymalizacją. Jackass Human Slingshot nie wymaga od urządzenia dużych zasobów, więc takie recenzje nie są związane z niską wydajnością smartfonów. Należy zauważyć, że twórcy regularnie udoskonalają i ulepszają Jackass Human Slingshot. Z każdym dniem gra staje się lepsza. Czasami musisz popełnić kilka błędów, aby mieć naprawdę wyjątkowe wrażenia. Jest bardzo niewiele projektów, które naprawdę przypominają Jackass Human Slingshot. Dlatego warto zwrócić na to uwagę!


W grze musisz poruszać się w najbardziej absurdalnych pojazdach, jakie możesz sobie wyobrazić. Czy to wywrotka dla dzieci, czy wózek spożywczy... co może być fajniejszego?

Jackass Human Slingshot to gra mobilna, w której jesteś wyłącznie odpowiedzialny za swoje postępy. Podłącz i odłącz w dowolnym momencie! Popraw się w mobilnym biegaczu, aby od czasu do czasu bić własne rekordy.


Zarządzanie w Jackass Human Slingshot może być opanowane nawet przez absolutnie początkującego w grach mobilnych. Doświadczenie w innych projektach będzie bezwarunkową zaletą, ale pilnemu graczowi niezwykle łatwo to zrekompensować.


Reklama

Jackass Human Slingshot

Wszystkie aplikacje BBTV na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/02/15 09:51
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |