Milicola: Lord of Soda
0 (0)

Milicola: Lord of Soda

Opis:

Milicola: Lord of Soda  to mobilna strzelanka akcji z unikalnym stylem i elementami roguelike. W tej grze losowi wrogowie pojawiają się w losowych miejscach, więc nigdy nie możesz przewidzieć, co dokładnie czeka na gracza w następnej lokacji. Warto również zauważyć, że różne stworzenia mają różne rodzaje ataków. Opracuj unikalną taktykę zachowania, aby walczyć z każdym gatunkiem!

Milicola: Lord of Soda stał się niezwykłym projektem o niepowtarzalnym stylu, do którego chce się wracać na nowo. Możesz cieszyć się nie tylko rozgrywką, ale także harmonijnym obrazem na ekranie.


Milicola: Lord of Soda przypadnie do gustu zarówno nastolatkom, jak i dorosłym graczom, zarówno początkującym, jak i zapalonym fanom gier mobilnych. Weź udział w bitwach z bossami, popraw swoje umiejętności i ciesz się doświadczeniem zdobytym w każdej z unikalnych lokacji Milicola: Lord of Soda.


Gracze mają dostęp nie tylko do szerokiej gamy broni, ale także do różnorodnych smoków i zwierzaków. Chcesz stać się jeszcze silniejszy? Marzysz o odświeżeniu swojej podróży? Następnie pozyskaj wsparcie towarzyszy, wybierz najlepszy dostępny w danej chwili sprzęt.


Chcesz podzielić się wrażeniami z gry i rozpocząć własny strumień? Czy wiesz, że możesz otrzymać za to nagrody? Twórcy Milicola: Lord of Soda zwrócili szczególną uwagę na tę funkcję. Rozpoczęcie transmisji ulubionej gry jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek!


Większość graczy pozytywnie wypowiada się o projekcie. Ale są tacy, dla których walki są nudne. Faktem jest, że Milicola: Lord of Soda jest piękna i urozmaicona, ale sterowanie w niej jest maksymalnie uproszczone. Dzięki temu gra jest wygodna dla szerokiego grona użytkowników. Doświadczeni gracze nieustannie starają się komplikować zadanie. Rzadko chcą znaleźć najprostsze możliwe rozwiązanie. Cechą wyróżniającą profesjonalistę jest chęć stawiania sobie od czasu do czasu wyzwań. Ale w Milicola: Lord of Soda taka okazja nie zawsze jest dostępna.

Ogromną rolę odgrywa również szczęście. Wróg, którego spotkasz w nowej lokacji, jest ustalany losowo.


Reklama

Pobierz Milicola: Lord of Soda 1.1.5

Nowości w tej wersji
- Fixed a bug that stopped after watching an ad.
informacje ogólne
wersja 1.1.5 (57)
Data umieszczenia 2022-04-17 17:34
rozmiar 88.32 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje DAWINSTONE na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/02/16 09:35
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |