EA SPORTS UFC 2
2.2 (4)

Opis:

EA SPORTS UFC 2  to symulacja walki MMA, w której możesz doświadczyć niesamowitego realizmu i zmierzyć się z różnymi przeciwnikami.

EA SPORTS UFC 2 było kontynuacją poprzedniej części, która stała się już legendarna. W nowej wersji gracze znajdą więcej kategorii wagowych i funkcji, fighterów. Chcesz wziąć udział w naprawdę wyjątkowych i zróżnicowanych walkach? Zacznij korzystać z EA SPORTS UFC 2!


Odwiedzenie legendarnych wydarzeń MMA to wyjątkowa szansa, która przypada wyłącznie fanom tego projektu. To nie tylko niekończące się walki, niewiele różniące się od siebie. W EA SPORTS UFC 2 zmierzysz się ze światowej klasy sportowcami. Jeśli chcesz wygrać, będziesz musiał opracować unikalną taktykę i maksymalnie wykorzystać wszystkie dostępne techniki. W EA SPORTS UFC 2 zdasz sobie sprawę, że w walce liczy się nie tylko siła.

Przetestuj różne myśliwce i znajdź najlepsze. Tylko w ten sposób możesz zrealizować swój własny potencjał. Po zapoznaniu się ze wszystkimi dostępnymi opcjami przeanalizuj, który myśliwiec jest właśnie dla Ciebie. Rozwijaj się w jednym kierunku, ale nie zapomnij od czasu do czasu się przełączać, aby nie stracić zdolności przewidywania poczynań przeciwników.


Z każdym nowym zwycięstwem zawodnicy w EA SPORTS UFC 2 stają się silniejsi. Walcz częściej, aby przyspieszyć tempo zdobywania poziomów.

Sławę może zdobyć zarówno początkujący, jak i doświadczony użytkownik. Po prostu pokonaj słynnych rywali.

Gdy po raz pierwszy uruchomisz EA SPORTS UFC 2, będzie się wydawać, że tylko gracz, który miał wcześniej doświadczenie w podobnych projektach, może zrozumieć wiele dostępnych funkcji. Ale to nieprawda!


W EA SPORTS UFC 2 chodzi o osiągnięcie ogromnej popularności i niekończących się ambicji. Musisz zacząć od samego początku, aby zostać absolutnym mistrzem.

EA SPORTS UFC 2 nadaje się zarówno dla absolutnie początkujących, jak i tych, którzy mieli już doświadczenie w walce w innych grach walki. Ale gra będzie prawdziwym odkryciem dla fanów MMA, którzy są w ciągłym poszukiwaniu przygód.


Reklama

EA SPORTS UFC 2

Ocena:

(4)
2.15★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/02/17 09:42
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |