Opis:

Boom TD  to casualowa gra o unikalnym stylu, w której gracze muszą podróżować przez niezwykłe miasto rządzone przez hip-hop. Istnieje ogromna liczba bohaterów, z którymi możesz realizować różne strategie. Wybierz jedną z 30 dostępnych postaci i wyrusz na przygodę! Każdy z prezentowanych jest niepowtarzalny i ma niepowtarzalny wygląd. Od kogo zacząć?


Wśród różnorodności znajdują się bohaterowie o diametralnie odmiennych zdolnościach i zdolnościach. W jakiej klasie zaczniesz grać dzisiaj? Boom TD zapewnia również wygodny system łączenia bohaterów. Połącz postacie, aby zwiększyć ich moc. Wykorzystaj wszystkie funkcje, aby wygrywać jeszcze łatwiej!

Boom TD może zostać opanowany przez gracza w każdym wieku i z dowolnym doświadczeniem. Jest łatwy w zarządzaniu i łatwy do wygrania! Boom TD to świetna okazja do „zabicia czasu”, jeśli wymagają tego okoliczności.


Zmierz się z epickimi bossami w Boom TD. Powinieneś starannie przygotować się do bitwy z każdym z nich! Upewnij się, że w pełni rozumiesz interfejs i sterowanie oraz masz wystarczające umiejętności, aby walka przebiegała gładko.

Masz dość fabuły? Chcesz pokazać swoją siłę innym graczom? W Boom TD będziesz mógł walczyć jeden na jednego z graczami z całego świata. Jest prawdopodobne, że w tym trybie będziesz musiał włożyć więcej wysiłku, aby wygrać, niż zwykle.


Chcesz zacząć grać ze znajomymi? Stwórz zespół i połącz siły.

Tęsknisz za prawdziwym chaosem? Graj przeciwko 12 bohaterom na raz!

W Boom TD jest kilka innych trybów, które zdecydowanie warto wypróbować zarówno dla początkującego, jak i profesjonalisty. Nie ma czasu na nudę!

Zdobywaj nowych bohaterów i wygrywaj hojne nagrody w grze, która jest aktywnie rozwijana przez twórców. Boom TD ma ogromny potencjał, co oznacza, że ​​w przyszłości będzie tylko więcej trybów, zawartości, bohaterów i aktualizacji. Powinieneś zacząć grać już teraz, jeśli chcesz zostać jednym z liderów.

Boom TD to casualowa gra na co dzień, która już niedługo zbierze ogromną rzeszę fanów.


Reklama

Boom TD

Wszystkie aplikacje Abjuice na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/02/18 09:40
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |