Sunset Bike Racer - Motocross
0 (0)

Sunset Bike Racer - Motocross

Opis:

Sunset Bike Racer - Motocross stał się jednym z najlepszych symulatorów motocrossu. Wystarczy przekręcić kluczyk, aby rozpocząć ekscytujący wyścig. Sunset Bike Racer - Motocross jest aktywnie rozwijany przez deweloperów, a od niedawna gra ma możliwość zmiany sterowania, skupiając się na własnych przyzwyczajeniach i preferencjach.

Jednym z głównych wyróżników projektu jest realistyczna fizyka. W Sunset Bike Racer - Motocross wszystkie ruchy drogowe są przewidywalne, gracz z dowolnym doświadczeniem może nauczyć się kontrolować. Jednak tylko regularna praktyka może konsekwentnie prowadzić do zwycięstwa. W Sunset Bike Racer - Motocross musisz przejść przez zdradliwe tory przeszkód. Działaj bardzo ostrożnie, aby transport pozostał nienaruszony, a jeździec mógł kontynuować podróż.


Sterowanie motocyklem jest płynne, ale całą rozgrywkę w Sunset Bike Racer - Motocross można nazwać dynamiczną. Tutaj musisz skupić całą uwagę na ekranie. Nigdy nie odwracaj wzroku podczas jazdy!

Gracz może za darmo odblokować nowe motocykle. Gra jest dość łatwa! Przejdź poziomy do maksymalnej liczby gwiazdek i zbieraj hojne nagrody. Sunset Bike Racer - Motocross może być zmienny i urozmaicony przy regularnym wysiłku. Pewnego dnia będziesz mógł objąć w posiadanie najszybszy dostępny rower. Wtedy Sunset Bike Racer – Motocross stanie się jeszcze ciekawszy!


Twórcy dodali do gry tryb rywalizacji, w którym ważne jest nie tylko przejechanie toru, ale także zrobienie tego jak najszybciej. Myślisz, że Sunset Bike Racer - Motocross jest dynamiczny? W takim razie dowiedz się, jaką prędkość naprawdę możesz tutaj rozwinąć.


Aby naprawdę cieszyć się trybem rywalizacji, musisz poruszać się po interfejsie, doskonale rozumieć fizykę, szybko reagować na przeszkody i uważnie wybierać motocykl. Może to zrobić tylko doświadczony gracz!

Instalując Sunset Bike Racer - Motocross, odkryjesz zupełnie nowy świat symulatorów wyścigów. Do przodu!


Reklama

Pobierz Sunset Bike Racer - Motocross 50.0.0

Nowości w tej wersji
Big Engine update (GLES 3.0 support added.)
News about my new game!
informacje ogólne
wersja 50.0.0 (5002)
Data umieszczenia 2022-03-15 11:37
rozmiar 57.12 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Wszystkie aplikacje KAMGAM na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/02/19 09:49
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |