Machinal Instinct
0 (0)

Opis:

Machinal Instinct  to gra mobilna, w której nie ma absolutnie żadnych postaci przypominających lub będących ludźmi. Tutaj możesz spotkać wyjątkowo uroczych futrzanych przyjaciół, którzy jeżdżą potężnymi samochodami za pomocą technologicznych gadżetów. Machinal Instinct jest fantastyczny i niezwykle wciągający.

Gdy zwierzęta uświadomiły sobie dziedzictwo, do którego były przeznaczone, zaczęły aktywnie badać technologię. Teraz zwierzęta odbywają mistrzostwa, w których walczą o tytuł absolutnego zwycięzcy. Tutaj tylko jeden może zdobyć nieskończoną chwałę, a reszta zostanie w tyle.


Gracz będzie mógł sterować jednym z sześciu zabawnych pilotów. Którą weźmiesz?

Po tym musisz wybrać styl, z którym będziesz walczyć. Dostępne są różne rodzaje broni białej. To jest łańcuch, siekiera, a nawet mechaniczna pięść. Na duże odległości możesz użyć rakiety lub granatu. W przyszłości twórcy dodadzą więcej broni do Machinal Instinct. Gra i wybór stylu stanie się jeszcze ciekawszy!

W bitwie masz szansę wygrać hojną nagrodę. Wygrywaj częściej, aby zwiększyć tempo własnych postępów. Wspinając się do przodu, możesz pompować swój mechanizm, zwiększając jego moc. To pozwoli Twojemu pupilowi ​​wygrywać jeszcze częściej, wykorzystywać więcej możliwości!


Machinal Instinct posiada proste sterowanie, ale nie ma nic wspólnego z systemem prezentowanym w popularnych projektach. Tutaj musisz nauczyć się wszystkiego od podstaw.

Gdy otworzysz skrzynie z zaopatrzeniem, otrzymasz dodatkowe ulepszenia. Wszystko, co będzie teraz dostępne, można ze sobą łączyć, skupiając się na stylu walki i własnych upodobaniach. Aby znaleźć najlepsze kombinacje, regularnie walcz z Instynktem Machina. To z doświadczeniem przyjdzie zrozumienie strategii, która jest niezbędna, aby wygrać. Różni gracze mają różne zdolności i talenty. Zrealizuj swój własny potencjał!


W Machinal Instinct gracz nie odczuje braku różnorodności. Dostępne są jednocześnie 3 areny gry, na których możesz walczyć bez ograniczeń. Przejmij kontrolę nad machiną wojenną!


Reklama

Pobierz Machinal Instinct 27

Nowości w tej wersji
This update contains stability improvements and general bug fixes.
informacje ogólne
wersja 27 (206)
Data umieszczenia 2022-02-17 17:05
rozmiar 154.81 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/02/21 09:03
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |