Opis:

Mining Inc. to gra mobilna, która otwiera możliwość tworzenia i rozwijania własnej korporacji.

Czy wiesz coś o branży wydobywczej? Nadal uważasz, że ta branża jest nudna? Mining Inc. zmieni twój pogląd.

W tej grze mobilnej możesz zostać prawdziwym potentatem. Skamieliny, zarządzanie wieloma ludźmi i bajeczne bogactwo...
Mining Inc. na Androidzie otwiera się nowy świat, który kiedyś pozostawał w cieniu.


Im dłużej cieszysz się Mining Inc., tym więcej możliwości otwiera gra. W miarę postępów pojawią się nowe zadania i pojazdy, urządzenia, struktury i metody. Rozpoczęcie od podstaw jest trudne, ale rozwijanie już odnoszącego sukcesy przedsiębiorstwa jest niezwykle ekscytujące. Aby wypróbować pełen zakres funkcji Mining Inc., będziesz musiał się postarać.

W grze mobilnej możesz sterować zarówno kopalnią złota, jak i pełnoprawną linią produkcyjną. Zdobądź klejnoty i czerp ogromne zyski! Ale nie zapominaj, że z przychodami będziesz musiał dalej rozwijać korporację. Inwestuj w nowe plany i projekty. Rozszerz swój zakres wpływów teraz, aby jutro uzyskać lepszy wynik. Mining Inc. o długofalowym planowaniu i rozwoju strategicznym.

Ulepszaj budynki i zatrudniaj specjalistów, aby zoptymalizować swoje operacje. Lepiej przepłacić za kwalifikację niż stracić ogromny procent przychodów.


W Mining Inc. musisz samodzielnie kontrolować zatrudnienie pracowników, zarządzając ich czasem. Wyznaczaj tylko istotne zadania, skupiając się na aktualnej sytuacji. Nie ma sensu wykonywać bezużytecznej pracy, gdy są naprawdę pilne rzeczy do zrobienia.

Gdy gracz osiągnie określoną rangę w Mining Inc., może użyć lepszych ulepszeń i bonusów, aby jeszcze więcej kopać. Nagle coś jest dla Ciebie dostępne już teraz?


Zapoznaj się z każdą sekcją w Mining Inc., kliknij wszystkie ikony, aby nie przegapić niczego ważnego. Jeśli regularnie wchodzisz do gry, możesz już za kilka dni cieszyć się owocami własnej pracy.


Reklama

Pobierz Mining Inc. 1.14.1

Nowości w tej wersji
Discover new tools to optimize your mining empire: use the Statistic Panel to monitor your production and spend Token to upgrade your Managers! Includes also: various bug fixes and performance optimizations.

Please feel free to send us your feedback thanks to the Support feature in-game settings or by sending an email at mining_support@greenpandagames.com.
informacje ogólne
wersja 1.14.1 (531)
Data umieszczenia 2022-04-14 05:27
rozmiar 162.17 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

AD_ID

AD_ID

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/02/25 09:07
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |