Opis:

Dead Tunnel  to gra mobilna, w której gracze muszą eksplorować lochy, przetrwać ciemne przejścia, wrócić, aby znaleźć najlepszy sprzęt i stawić czoła śmiertelnemu niebezpieczeństwu. Czy możesz zrobić kolejny krok? Dojdziesz do punktu kontrolnego?


Dead Tunnel został opracowany z myślą o wąskim gronie użytkowników, a główny nacisk położono na fanów stylu retro. Nie potrzebujesz potężnego smartfona, aby w pełni cieszyć się grą. Dość wszelkich urządzeń, które zostały wydane w ciągu ostatnich kilku lat.


Aby gra była wygodna, należy dokładnie przestudiować interfejs, wykonać kilka próbnych prób przejścia. Tylko w ten sposób gracz nauczy się kontrolować bohatera. To wyjątkowy projekt, który z popularnymi nie ma prawie nic wspólnego. Wszyscy technicy, mechanicy i taktyki będą musieli uczyć się od podstaw. Czy warto? Każdy gracz ma w tej sprawie swoje zdanie.

Dead Tunnel nie zyskał jeszcze dużej popularności, ale na pewno będzie się rozwijał. Gra znajdzie swoich odbiorców wśród prawdziwych koneserów gatunku.

Przechodź poziom po poziomie, otwieraj coraz bardziej ciemne korytarze i idź w gąszcz rzeczy.


Chociaż Dead Tunnel jest pozycjonowany jako przerażający, potwory, które napotkasz po drodze, nie będą w stanie nikogo przestraszyć. Gra jest odpowiednia dla graczy w każdym wieku, więc może się nią cieszyć absolutnie każdy.

Ciesz się niesamowitą atmosferą i niepowtarzalnym stylem retro, odkrywając nowe terytoria. Rozpoczynając teraz grę w Dead Tunnel, możesz być jednym z pierwszych użytkowników, którzy testują grę. Podziel się wrażeniami z programistami, aby pomóc ulepszyć projekt i uczynić go jeszcze bardziej obiecującym.


Aby uatrakcyjnić wrażenia z przechodzenia, warto cieszyć się Martwym Tunelem wieczorem lub w nocy, w całkowitej (lub prawie) ciemności. Dzięki temu możesz lepiej zobaczyć lokalizacje, aw niektórych sytuacjach naprawdę się przestraszyć.

Zainstaluj Dead Tunnel już teraz i zmierz się z różnymi przeciwnikami w ciemnych i klimatycznych korytarzach.


Reklama

Pobierz Dead Tunnel 8.0

informacje ogólne
wersja 8.0 (8)
Data umieszczenia 2022-02-25 09:06
rozmiar 22.42 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje GasMask na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/02/27 09:05
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |